#397Twee verschillende vergrootglazen, waarbij één met ramshoornen handvat.
Deux loupes différentes, dont une avec un manche en corne de bélier.No longer availableDim. l: 26,5 & 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#461Een gebeeldhouwde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Une défense africaine sculptée en forme de crocodile.No longer availableDim. l: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#587Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.
#531“Hond”. Een bronzen beeld naar een werk van Alberto Giacometti.
#108Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.
#494Een antieke koperen handpomp op houten plaat.
Une pompe à main en laiton antique sur plaque de bois.No longer availableDim. h: 58 cm (pomp)Estimate: € 30 / 50 -
#351Een eend van gekleurd Muranoglas.
#233“Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.
Torse de femme & Grossesse. Deux oeuvres d'art. Estampillé au dos.No longer availableDim. h: 36 & 30 cmEstimate: € 40 / 60