Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafelklokje in oorspronkelijk doosje.
Een tafelklokje in oorspronkelijk doosje.
Swiza

Een tafelklokje in oorspronkelijk doosje.

Une horloge de table dans sa boite d'origine.
SKU: 2809210021.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #347

    Twee verschillende vaasjes van geslepen kristal, waarbij één groen en één rood. Beide gemerkt onderaan.

    Deux vases différents en cristal taillé, un vert et un rouge. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #461

    Een gebeeldhouwde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.

    Une défense africaine sculptée en forme de crocodile.
    No longer available
    Dim. l: 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #517

    Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.

    Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #456

    Een driedelig salongarnituur in Lodewijk XV-stijl van gebeeldhouwd notenhout, bestaande uit twee fauteuil en een zitbank. We voegen er een salontafeltje aan toe.

    Un salon trois pièces de style Louis XV en noyer sculpté, composé de deux fauteuils et d'un canapé. Nous ajoutons un petit table de salon.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #408

    Een kruik van grijs geglazuurd aardewerk.

    Une cruche en terre cuite émaillée grise.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #182

    “De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.

    L'Adoration des Mages. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 88 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #24
    Abraham Ortelius
    Period: 1527 - 1598.

    “Flandria comitatus descriptio”. Een met de hand ingekleurde kaart. 1592 - 1598.

    Flandria comitatus descriptio. Une carte coloriée à la main. 1592 - 1598.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #601

    Een paar messingen pauwen op houten voetstuk.

    Une paire de paons en laiton sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    “Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.

    Femme nue. Une statue en bronze d'après une œuvre de Chana Orloff de 1925.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #133
    Louis Vuitton

    Unisex schoudertas in donkerbruin leder met winkeltas.

    Sac à bandoulière unisexe en cuir marron foncé avec cabas.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #156
    Hüni & Hübert, Zürich

    Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.

    Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.
    No longer available
    Dim. 122 x 155 x 65 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #55

    Een 18 K geelgouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 27,30 g
    Estimate: € 850 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More