#401
Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.
#207
Een paar vol messingen kandelaars in barokke stijl.
#670
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
#675
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
#567L. Drimmer
#233René Storms
#363
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
#520
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#557L. Drimmer
#337
Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
#588
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
#413
Een paar verchroomde designkandelaars.
#680
Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45
#395
Een oud portovat van Feist.
#154Karel De BauwPeriod: 1909-2002
"Ramener le bétail". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80x70 cmEstimate: € 250/350 -
#493Herend Hungary
Een groot servies van wit porselein, “Rothschild Bird motief”, versierd met vogels, insecten en bloemen. De vleugels met imitatie vlechtwerk in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: twee langwerpige en één ronde schotel, drie schaaltjes, 45 dessertborden van verschillende grote, 9 kleine en 8 grote tassen en 27 ondertassen, 15 kleine schaaltjes en 2 suikerpotten waarvan 1 los.
Un grand service en porcelaine blanche, à décor d'oiseaux, d'insectes et de fleurs. Les ailes avec imitation de vannerie en relief. Marqué en bas. Comprenant : deux plats allongés et un plat rond, trois plats, 45 assiettes à dessert de tailles différentes, 9 petites et 8 grandes tasses et 27 soucoupes, 15 coupelles et 2 sucriers dont 1 en vrac.No longer availableDim. H. 19 & 14 cmEstimate: € 1200/1800 -
#669
Een bowl met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Met herstelling.
#403
Een Duits alarmpistool. Erma-Erfurt 1940. Genummerd 2716.
#364Dolf Henkens
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#246
#30
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een afbeelding van Maria.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif représentant la Sainte-Vierge.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 280/350 -
#40
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants et de rubis d'un poids combiné d'environ 0,45 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 500/550 -
#289
Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
#159
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250/400