Similar lots by type
-
#203Een paar opengewerkte zilveren mandjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletters G en I (1916 en 1918). Maker J.P.
Une paire de paniers en argent ajouré. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettres de date G et I (1916 et 1918). Fabricant J.P.No longer availableDim. l: 15 cm 307,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#213Een paar zilveren strooivaatjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletter Q = 1926.
Une paire de shakers en argent. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettre de date Q = 1926.No longer availableDim. h: 16 cm 238,45 gEstimate: € 140 / 180 -
#223Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit vijf servetringen, waarbij twee van 800‰ zilver, twee zilveren zoutbakjes met glazen recipiënt en twee tweedelige serveerbestekken, waarbij één bestek met zilveren handvatten. We voegen er twaalf glazen messenleggers aan toe.
Un lot d'argent et de métal argenté, composé de cinq ronds de serviette dont deux en argent 800‰, deux salières en argent avec récipients en verre et deux couverts de service en deux parties, dont un a des poignées en argent. Nous ajoutons douze repose-couteaux en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#121Een fotokader met rand van gedreven Sterlingzilver met barokke motieven. Engelse keuren.
Un cadre photo avec un bord en argent sterling gaufré avec des motifs baroques. Poinçons anglais.No longer availableDim. 29 X 21 cmEstimate: € 140 / 160 -
#188Een schelpvormig schaaltje van 800‰ zilver. Missiaglia Venetie.
Un bol en forme de coquillage en argent 800‰. Missiaglia Venise.No longer availableDim. 156,15 gEstimate: € 90 / 120 -
#162Een paar zilveren kandelaars. Nederlandse keuren. Maker S.J.
Une paire de bougeoirs en argent. Poinçons hollandais. Orfèvre S.J.No longer availableDim. h: 37 cm 650 gEstimate: € 350 / 400 -
#111Een dubbele fotokader met randen van gedreven Sterling zilver. Engelse keuren.
Un double cadre photo avec des bords en argent sterling gaufré. Poinçons anglais.No longer availableDim. 20 x 15 (x2)Estimate: € 120 / 150 -
#233Een lot bestaande uit een lage zilveren kaarsenhouder, een 800‰ zilveren lepel, een 833‰ theezeefje en een potje 830 samen 145 g. We voegen er een verzilverd kopje met schoteltje en een verzilverd montuur met hondje aan toe.
Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#351Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#505Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300 / 350 -
#46Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300 / 500 -
#688Een lot van vier verschillende speculaasplanken.
Un lot de quatre planches à speculoos différentes.No longer availableDim. 50 x 7 cm - 62 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Een beige lederen portefeuille met gesp ‘Brillant’. In origineel stofzakje.
Un portefeuille en cuir beige avec boucle 'Brillant'. Dans son sac anti-poussière d'origine.No longer availableDim. 12 X 19 cmEstimate: € 480 / 550 -
#690Een mahoniehouten breimandje op drie poten.
Un panier à tricoter en acajou sur trois pieds.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 35 / 45 -
Een collectie van 16 albums met postzegels, waarvan 5 van Nederland en de Overzeese gebieden, verder Indonesië, DDR, Nederland, Rwanda, Korea, Martinique, Tsjechoslowakije, Far Ör, Mozambique enz.
No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#314Drie grafische werken, allen gesigneerd buiten de plaat:- “Vrouw aan de haard”. 4/50. (24 x 29 cm)- “Après l’averse”. Epreuve d’artiste. (32 x 23,5 cm)- “Zicht op Brussel”. 227/350. (33,5 x 30,5 cm)
Trois oeuvres graphiques, toutes signées hors planche : - Femme au foyer. 4/50. (24 x 29 cm) - Après l'averse. Epreuve d'artiste. (32 x 23,5 cm) - Vue de Bruxelles. 227/350. (33,5 x 30,5 cm)No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#40Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 550 / 650 -
#616Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158NederlandEen grote collectie postzegels bestaande uit: 6 DAVO-albums “Nederland en Overzeese Gebieden” (1852 - 2000), doorgaans goed gevuld. Een album Nederland 1887-1985, enkele vellen en zegels uit diverse landen. Een album met eerstedaguitgaven 1980 e.v. Vier albums met briefkaarten, vellen boekjes, jaren ‘80 en ‘90 tot 2002. Gestempeld en postfris.
Une grande collection de timbres composée de : 6 albums DAVO « Les Pays-Bas et territoires d'outre-mer » (1852 - 2000), généralement bien remplis. Un album Les Pays-Bas 1887-1985, quelques feuilles et timbres de divers pays. Un album avec des éditions premier jour à partir de 1980. Quatre albums avec des cartes postales, des feuilles de livrets, des années 80 et 90 à 2002. Estampillé et MNH.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#659“Vogels”. Een abstracte compositie op papier. Draagt monogram ‘HM53’
Oiseaux. Une composition abstraite sur papier. Porte le monogramme 'HM53'No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120


