Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tantalus van eik, metaal en met drie karaffen van kristal. Gemerkt “The Tantalus”.
Een tantalus van eik, metaal en met drie karaffen van kristal. Gemerkt “The Tantalus”.

Een tantalus van eik, metaal en met drie karaffen van kristal. Gemerkt “The Tantalus”.

Un tantale en chêne, en métal et avec trois carafes en cristal. Marqué Le Tantale.
Dim. 25 x 33 cm
SKU: 2906210127.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #607

    Een geglazuurd aardewerken sierschotel met vissen in het decor. Gesigneerd onderaan “Puigdemont”.

    Un plat en faïence émaillée à décor de poissons. Signé en bas Puigdemont.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #429

    Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: animorphe kruiken, vaasjes enz.

    Nombreux objets en verre vert moulé : pichets animorphes, vases, etc.
    No longer available
    Dim. h: 85 en 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #415
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.

    Un tapis persan en laine et soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 115 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Georges Delfosse
    Period: 1869 - 1939

    “Portret van een oude dame met paternoster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.

    Portrait de vieille dame au chapelet. Huile sur panneau. Signée et datée 1912.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #550

    Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.

    Une table ronde avec plateau en marbre et garnitures en laiton.
    No longer available
    Dim. Ø: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #691

    Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.

    Un lot de quatre chiens en porcelaine. Différents âges et origines.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #432

    “Abstract stilleven”. Gemonogrammeerd.

    Nature morte abstraite. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #534

    Een gebogen glazen salontafel.

    Une table basse en verre courbé.
    No longer available
    Dim. 39 x 110 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #231

    Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.

    Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.
    No longer available
    Dim. 29 en 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #2
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Grote markt St-Niklaas”. Een kleine ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Grote markt St-Niklaas. Une petite eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 9 x 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #238
    Capodimonte

    “De jager”. Een beeld van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.

    Le Chasseur. Une sculpture en biscuit multicolore sur un socle en bois. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #417

    Drie verschillende Imari borden.

    Trois assiettes Imari différentes.
    No longer available
    Dim. 21,21,5 en 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More