#200Een 18 K geelgouden schakelarmband bezet met vijf verschillende munten. Umberto I 1882 Italia 20 Lire. Pius XI 1932 Vaticaan 100 Lire. Pius XII 1900. George 1911. 20 Zwitserse Frank 1930.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de cinq pièces différentes. Umberto I 1882 Italia 20 Lire. Pie XI 1932 Vatican 100 Lire. Pie XII 1900. George 1911. 20 Franc Suisse 1930.No longer availableDim. 75,53 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#644Een lans.
Une lance.No longer availableDim. l: 235 cm -
#601Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
#167Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Herderinnetje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Petite bergère. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#652Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#458Een zittende Thaise Boeddha van brons.
#493Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
#227“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en twee saffieren en een cabochon met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Maat 53.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,14 ct et de deux saphirs et d'un cabochon d'un poids combiné de +- 0,40 ct. Taille 53.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 330 / 400 -
Lot de porcelaine du XVIIIe siècle, composé d'une assiette en porcelaine Imari, d'une assiette Famille rose et d'un pot à crème Compagnie des Indes avec couvercle. Ce dernier restauré.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 100 / 120