Other lots in this auction
-
#700Een paar messingen kerkkandelaars met gegraveerd decor, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton à décor gravé, montés à l'électricité.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#431Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de rand versierd met capucineglazuur.
Paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc et le bord décoré de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#40Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 600 / 700 -
#394Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#347Een lot van zeven chromo-albums van Chocolade Jacques. Op enkele prentjes na compleet.
Un lot de sept albums chromo de Chocolate Jacques. Complet sauf quelques tirages.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#449Felix De Boeck“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 11/200 buiten de plaat.
Maternité. Une lithographie. Signée et numérotée 11/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 39,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#561Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#233Een Madonna met kind van Torhouts aardewerk naar ontwerp van Alfons Noseda. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1930.
Une Vierge à l'Enfant de la poterie de Torhout d'après un dessin d'Alfons Noseda. Signé au dos. Vers 1930.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableDim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 192 x 133 cmEstimate: € 30 / 50


