Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tasje van cognackleurig epi-leder met datacode AR1915.
Louis Vuitton

Een tasje van cognackleurig epi-leder met datacode AR1915.

Un petit sac à main en cuir épi couleur cognac, code data AR1915.
SKU: 2901190181.
Category: Mode.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #181
Estimate: € 220 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #171
    Delvaux

    Een handtas van licht blauw leder. ‘Model Pensée’.

    Un sac à main en cuir bleu. Modèle ‘Pensée’.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #138

    Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.

    Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #521

    Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.

    Un bol chantant en cuivre sur un socle en bois rouge patine dorée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #335

    “Romantisch landschap me de Rijn bij Kleve”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Klombeck. Lichte beschadiging.

    ”Paysage romantique, le Rhin près de Kleve”. Huile sur toile. Porte la signature: Klombeck.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 27 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #726

    Een zijden tapijtje met levensboom.

    Un tapis en soie avec un décor d’arbre de vie.
    No longer available
    Dim. 69 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #420

    Een kalebasvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Une gourde en faïence de Delft, décor fleuri polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Een paar kleine beeldjes “Kindje met kruik” en “Meisje”. Brons naar Moreau.

    Une paire de petites statues en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 en 16,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #614

    Een paar Chinese gemberpotten met een blauw en wit vegetaal decor en met lang-levenstekens.

    Une paire de pots à gingembre, décor bleu et blanc de végétaux et symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #425

    Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.

    Une statue Art Déco en porcelaine, une femme avec chapeau qui parade.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 22 / 24
  • #766

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #357

    Een paar appliques van Venetiaans glas.

    Une paire d’appliques en verre vénitien.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #554

    “Tempeltje aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Smit.

    ”Temple au bord du village”. Huile sur toile. Porte une signature: Smit.
    No longer available
    Dim. 53 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #334

    “Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.

    ”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More