Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#745Een Art - Deco dekselvaas met bloemmotief. Gemerkt A.M.C.
Un vase à couvercle Art Déco, motif floral. Marque A.M.C.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 36 / 40 -
#98Een groot lot postzegels:- Een insteekboek met Belgische postzegels. 1849 - 1980.- Een lot eerste-dag omslagen van Liechtenstein in omslagen.- Een insteekboek met zegels van Polen, Hongarije, de Sovjetunie, Mongolië, Noord-Korea, enz.- Een album met zegels uit de DDR van 1954-1979. Bijna compleet.
Un grand lot de timbres postes:- Un album à collection de timbres avec timbres postes belges. 1849 - 1980.- Un lot d’enveloppes première édition de Liechtenstein sous enveloppe.- Un album à collection de timbres et timbres postes de la Pologne, la Hongrie, l’Union Soviétique, la Mongolie, la Corée du Nord, etc...- Un album de timbres de la RDA de 1954-1979.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#180Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. een gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir jaune ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 750 / 850 -
#795Een schommelpaard van gepolychromeerd hout.
Un cheval à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#306Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#263Een groep documenten betreffende Panamarenko voor het cultuurjaar ‘93 Antwerpen. We voegen er een recenter boek aan toe.
Un lot de documents concernant Panamarenko - année culturelle ‘93. Nous ajoutons un livre plus récent.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#836Een tweezitsbank van grijs leder.
Un divan pour deux personnes en cuir gris.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 100 / 120 -
#711Een theekommetje met bordje met een decor van een vrouw en een waterbuffel in een landschap. Tijdperk Qianlong.
Un petit bol à thé et soucoupe, décor d’une femme et d’un buffle dans un paysage. Période Qianlong.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#39Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504Gunnar Alvar“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 100 / 160 -
#653Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#835Een gesculpteerd houten wandspiegel.
Un miroir en bois sculpté.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 65 / 80

