Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#431Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
Une paire de Yorkshire terriers en faïence. Travail Italien.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#108Arsène MattonEen paar gietijzeren plaquettes met reliëfdecors van mythologische figuren. Gesigneerd.
Une paire de plaquettes en fonte, décor en relief de figures mythologiques. Signées.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#457Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Dannu & Asterix. En français.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Australische saffier van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 350 / 450 -
#256J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#882Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.
Une statue et un masque en bois sculpté. Afrique Centrale.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#336Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#418Een kruik van blauw en wit Delfts aardewerk. XXe eeuw.
Une cruche en faïence blanche et bleue, Delft. XXième siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#525“Jonge vrouw met Loan (duivel). Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. In originele doos.
”Jeune femme et Loan (un diable)”. Un groupe en jade sculpté. Avec socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659J. De Busschere“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#382Val St. LambertEen driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30

