#82“Madonna”. Een antieke tapisserie in lijst achter glas. Onleesbaar gesigneerd.
”Madonna”. Une tapisserie antique encadrée et sous verre. Signature illisible.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#32“Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#359“Frans Liszt”. Een gesigneerde fotolitho.
”Frans Liszt”. Une photo-lithographie signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#600Een lage Chinese tafel.
#431Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
#353Een paar coupes van geslepen kleurloos kristal.
#572“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Cassineux.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte la signature: Cassineux.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#159Pazoli (?)Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180 / 240 -
#393Schemerlampje van verguld koper in de vorm van een rozenstruIk.
#876Een mahoniehouten bridgetafel met klapblad.
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120 / 200