#270
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#391
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.No longer availableDim. h: 14 cm (theepot)Estimate: € 65/75 -
#518
Een geborsteld stalen wandkapstok met kantelbare spiegel.
#65
Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Een carnavalskostuum: Franse soldaat.
Un costume de carnaval : soldat français.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#496
#372
Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.
#363
Een schaal van meerkleurig glaspasta.
#16
Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.
#457
Een ovale plaquette van wit marmer met beeltenis van keizer Tiberius.
#576
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#69Frans Masereel
Vier ingekaderde studietekeningen met havenzichten, waarbij drie gemonogrammeerd.
Quatre dessins d'étude encadrés avec vues de port. Dont trois monogrammés.No longer availableDim. 9 x 17 cmEstimate: € 120/200