Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een technische camera.Model: ‘Kardan Standard’.Sluiter: Compur 1Lens: Symmar 1.56/150 Schneider.In goede en werkende staat.We voegen er een Linhof statief met kop aan toe.
Linhof Technika

Een technische camera. Model: ‘Kardan Standard’. Sluiter: Compur 1 Lens: Symmar 1.56/150 Schneider. In goede en werkende staat. We voegen er een Linhof statief met kop aan toe.

Une caméra technique. Modèle : 'Kardan Standard'. Obturateur : Compur 1 Objectif : Symmar 1.56/150 Schneider. En bon état de fonctionnement. Nous ajoutons un trépied Linhof avec tête.
SKU: 2809210237.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #174
    Willem Geets
    Period: 1838 - 1919

    “De koperpoetster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1906.

    Le polisseur de cuivre. Huile sur panneau. Signée et datée 1906.
    No longer available
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #407

    Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.

    Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions mouchetées d'or.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #112

    “De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.

    La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.
    No longer available
    Dim. 22 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #656

    Een paar antieke fauteuils, bekleed met naaldwerk.

    Une paire de fauteuils anciens, tapissés de broderies.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #484

    “Uitgangsbuurt te Parijs”. Olieverf op paneel. Naar het impressionisme.

    La vie nocturne de Paris. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #505
    Hereke

    Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.

    Carpette de prière nouée main décorée de six mirhab.
    No longer available
    Dim. 243 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #111
    Delvaux

    “Deux”. Zwart lederen rugzakje.

    Deux. Sac à dos en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 230 / 260
  • #364
    Baccarat

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gegraveerd messingen dienblad. De karaf onderaan gemerkt.

    Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. On ajoute sept verres à liqueur en cristal. Sur plateau en laiton gravé. La carafe est marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #619

    Een lot van vijf kleurloos kristallen diertjes op gesatineerde voet, waarbij twee gemerkt van Cristal d’Arques.

    Lot de cinq animaux en cristal incolore sur socle satiné, deux marqués Cristal d'Arques.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #220

    Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.

    Un pendentif en forme de globe ouvrant révèle des symboles maçonniques cachés en métal plaqué argent et plaqué or sur une chaîne de montre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #296

    Een eikenhouten consoletafel met een lade en twee uitklapbare bladen.

    Une console en chêne avec un tiroir et deux plateaux rabattables.
    No longer available
    Dim. 72 x 80 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #338

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een coupe op voet, een vaas op voet en een karaf.

    Un lot de cristal taillé, composé d'une coupe sur pied, d'un vase sur pied et d'une carafe.
    No longer available
    Dim. h: 23; 32 & 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More