Other lots in this auction
-
#125
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,88 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,88 ct.No longer availableDim. 11,13 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#309
“L’agréable leçon” & “Innocence et amour”. Twee XIXe eeuwse kleurengravures.
L'agréable leçon & Innocence et amour. Deux gravures en couleurs du XIXème siècle.No longer availableDim. 50 x 38 & 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#205
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 300 / 400 -
#341Alessi
Een inoxen ijsemmer. Gemerkt.
Un seau à glace en acier inoxydable. Marqué.No longer availableDim. Ø: 20 cm h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480
Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableDim. 90 x 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#606
Een grote antieke dekenkoffer met gegalbeerd deksel en met smeedijzeren hengsels en binnenin een vakje en twee kleine laden.
Un grand coffre à linges antique avec couvercle galvanisé et poignées en fer forgé et à l'intérieur un compartiment et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 78 x 121 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#105
Een 18 K geelgouden ring bezet een camee.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 500 / 550 -
#669Zaukönig
Een oude radio in bakelieten kast.
Une vieille radio dans un étui en bakélite.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#672
“Liggende vrouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging aan twee kwispels. Gesigneerd Voltà.
Femme allongée. Un groupe de biscuits italiens multicolores. Marqué en bas. Légers dommages à deux tresses. Signé Voltà.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#188
Een rijkelijk uitgewerkte eikenhouten beeldenkast met onderaan twee paneeldeuren met bloemen en muzikanten, geflankeerd door personages. In de gordel twee laden met musicerende engeltjes en fabeldieren, geflankeerd door leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een opzet met twee paneeldeurtjes met engelenkopjes, geflankeerd door personages met bloemen en vogels. De kap versierd met vogels, bloemen en engelenkopjes en gedragen door vier beelden. Naar de XVIIe eeuw.
Un meuble aux sculptures, dite beeldenkast en chêne richement élaboré avec deux portes à panneaux avec des fleurs et des musiciens en bas, flanqué de personnages. Dans la ceinture deux tiroirs avec des anges musiciens et des créatures mythiques, flanqué de têtes de lion avec anneaux. Au sommet une pièce jointe avec deux portes à panneaux avec des têtes d'anges, flanquée de figures avec des fleurs et des oiseaux. Le capot décoré d'oiseaux, de fleurs et de têtes d'anges et soutenu par quatre statu(..)No longer availableDim. 234 x 163 x 72 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#671Siemens
Een vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.
Une radio portable vintage, modèle Club de Luxe. 1970.No longer availableDim. 19 x 29 x 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103
“Mignon. (Meisje met mandoline)” Beeld in gepatineerd brons. 19de eeuw, apocrief signatuur ‘Bouret’.
“Mignon. (Fille à la mandoline)” Sculpture en bronze patiné. XIXe siècle, signature apocryphe 'Bouret'.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 220 / 260