Other lots in this auction
-
#206
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge Anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#391Val St. Lambert
Twee verschillende cilindervazen van geslepen kleurloos en roze kristal. Beide gemerkt.
Deux vases cylindriques en cristal incolore et rose taillé. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#621
Een partij diverse postzegels in 9 albums en een mapje met diverse vellen. 1. België vanaf Leopold I, gevarieerd, en een beetje Nederland. 2. - 3. - 4. Scoutszegels 1974-1997. 5. Afrika, Oost-en Centraal Europa. Postfrisse zegels Italië en Nederland. 6. Varia België omstreeks 1990 en oude Spoorwegen. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Oude varia België. 9. België 2002.
Collection de timbres postes dans 9 albums et une chemise contenant des feuilles. 1. Belgique à partir de Léopold I, varié et une petite partie Pays-Bas. 2. - 3. - 4. Scouting 1974-1997. 5. Afrique, Europe Orientale et Centrale. Non-oblitérés d’Italie et des Pays-Bas. 6. Belgique vers 1990 et Chemin de Fer anciens. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Lot varié ancien, Belgique. 9. Belgique 2002.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#161Royal porcelain by Pienong Benjarong
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#62G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#458Zwiesel
Drie cilindervormige designvazen van rookbruin kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.
Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 - 30 cmEstimate: € 40/50 -
#586
Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.
Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 153 x 142 x 61 cmEstimate: € 200/300 -
#393H. Becquet
Een aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van ± 0,30 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant de ± 0,30 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 850/950 -
#648
Een Afrikaans schild van gesculpteerd hout.
Bouclier africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#535Swarovski
Een lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee beertjes, twee zeehonden, twee egels, twee schildpadden, twee neushoorns en twee bevers. Telkens een groot en een klein exemplaar.
Lot d’animaux en cristal taillé incolore comprenant deux oursons, deux phoques, deux hérissons, deux tortues, deux rhinocéros et deux castors. Chaque fois un exemplaire plus grand et plus petit.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#234
Vaandel met een afbeelding van Christus. XIXe eeuw. Slijtage. Met een verguld en gebeeldhouwd houten drager.
Une bannière avec une représentation du Christ. XIXième siècle. Usures. Le porte-bannière en bois sculpté et dorures.No longer availableDim. 225 x 145 cmEstimate: € 300/500