#783Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#650Een fijne14 karaats roze gouden trouwring.
#713Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
A lot of 24 African wickerwork items. Including some Tutsi baskets, coasters, plateaus.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#768Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
A vase in Booms glass designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 22 Ø19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#250Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#155Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#6Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Church chair painted grey and with a wicker seat.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30