Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
Paul Sersté

Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.

A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.
Dim. 35 cm
SKU: 1804230101.
Categories: Aardewerk, Beeld, XXe eeuw.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #101
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #680

    Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.

    A copper lamp with shade. On three legs.
    No longer available
    Dim. 160 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #495
    Murano

    Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.

    A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #676

    Een houten armstoel met gestoffeerde zitting in bloemenmotief.

    A wooden armchair with upholstered seat in floral motif.
    No longer available
    Dim. 87 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #555

    “La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)

    "Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)
    No longer available
    Dim. 62 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #688

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.

    Chandelier with six lights and satin glass shades.
    No longer available
    Dim. 32 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #693
    Val Saint Lambert

    Een kristallen coupe met blauw in de massa.

    A crystal coupe with blue in the mass.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 17 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #694

    Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.

    Metal vintage gyneacology bench, adjustable.
    No longer available
    Dim. h 83 x l 182 x b 49,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #526

    Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.

    A wooden chest of drawers with 3 drawers and white stain.
    No longer available
    Dim. 98 x 130 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #350

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #352

    Een lot van 2, bestaande uit een muziekstaander in zwart gelakt hout met bijpassend bijzetmeubel.

    A lot of 2, consisting of a music stand in black lacquered wood with matching side furniture.
    No longer available
    Dim. 125 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #177

    Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).

    A brown leather travel case. (AID694).
    No longer available
    Dim. 23 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #511
    Luisa Battaglia

    Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.

    A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #493

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    2 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.

    Two turned wooden candlesticks and twoo wooden lamps.
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #501

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #496

    Een eiken houten commode met 3 laden.

    An oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 93 x 131 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #686

    Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.

    A wooden telephone table with 2 book stands.
    No longer available
    Dim. 74 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #535
    Massive

    Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.

    Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.
    No longer available
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #181

    Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.

    An oak two-door wall cabinet with 2 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 215 x 140 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #485

    Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)

    A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #497
    Doria

    Een vintage tafellamp van metaal en amberkleurig glas. Een lichtpunt bovenaan en twee lichtpunten onderaan. (AID5264).

    A vintage table lamp made of metal and amber-coloured glass. One light point at the top and two light points at the bottom. (AID5264).
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486

    Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.

    A wooden secretaire with a white stained look. 2 drawers with 6 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 100 x 89 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #692
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.

    A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #384

    “Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #328

    Een geribde glazen coupe met verzilverde rand en voet. Ouderdomslijtage. Onderaan onleesbaar gemerkt.

    A ribbed glass coupe with silver-plated rim and base. Age wear. Marked illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 13,5 cm Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #363

    Een Afrikaans hout gesculpteerd masker/beeldje.

    An African wood sculpted mask/figurine.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #304

    Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.

    An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.
    No longer available
    Dim. Tegel: 15x15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #168
    Rotary Club Waregem

    “Jubileum kunstmap - 1970-1980”. Kunstmap uitgave door Rotary Club Waregem bestaande uit diverse litho’s van Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.

    “Jubilee art folder - 1970-1980”. Art folder published by Rotary Club Waregem consisting of various lithographs of Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #469

    “Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.

    "Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #326

    Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.

    A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.
    No longer available
    Dim. 96 x 50 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #266

    Een houten gesculpteerd Dagobert stoel met bijhorend goudkleurig kussen.

    A wooden sculpted Dagobert chair with matching gold-coloured cushion.
    No longer available
    Dim. 104 x 60 x 54 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #436

    Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.

    Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.
    No longer available
    Dim. 102 x 53 x 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #8

    Een lot gekleurd kristal waaronder: een paar paarse kelkvaasjes, een Italiaanse bonbonière en een VSL asbak in licht groen.

    A lot of colored crystal including: a pair of purple chalice vases, an Italian bonbonière and a VSL ashtray in light green.
    No longer available
    Dim. H: 11-20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595

    Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune met turquoise en celadon in de massa. Op houten sokkel.

    A Chinese porcelain vase, famille jaune with turquoise and celadon in the mass. On wooden base.
    No longer available
    Dim. 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More