Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

Een terracotta vaas met deels geglazuurd decor. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

Vase en terre cuite à décor partiellement à glaçure. Marque sous la base. Années ‘50.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2909200088.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #88
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #703
    Guérin

    Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #578
    Guérin

    Een kruik van meerkleurig steengoed, versierd met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Cruche en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77
    Boch La Louvière

    Een aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.

    Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378

    Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.

    Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. binnenin gemerkt.

    Perroquet en faïence polychrome. Marque à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #593

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #63

    Een lot van 51 Delftse tegels.

    Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 & 15 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #317

    Een schaal met kreeft en vis van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de geest van Palissy.

    Plat à homard et poisson en faïence polychrome dans le goût de Palissy.
    No longer available
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224

    Een bronzen vrouwencorpus, gemonteerd als wandlamp.

    Torse de femme en bronze, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #713

    Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.

    Vase ajouré en faïence orange et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #278
    Louise / Francoise Damen

    Een terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.

    Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348

    Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk op piëdestal.

    Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 80 + 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #308

    Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.

    Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #323

    Een paar aardewerken vazen met meerkleurige barbotine reliëfversieringen. Begin XXe eeuw.

    Pawire de vases en faïence à décor barbotine en relief. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #58

    Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.

    Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #818

    Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.

    Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #128

    Twee stuks meerkleurig Bretoens aardewerk, bestaande uit een zout- en pepervat en een koetje met melkmeisje. Eén hoorntje bijgewerkt. XIXe eeuw.

    Deux pièces en faïence bretonne comprenant un salier-poivrier et une vache et laitière. Une corne réparée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 15 , cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #707
    C. Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.

    Vase sphérique en grès à glaçure coulée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #523

    Een cachepot van meerkleurig Chinees aardewerk met een Europees decor van wapenschilden in cartouches en blauwe bloemenmanden op gele fond.

    Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor européen de blasons dans des cartouches et de corbeilles de fleurs bleues sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #731

    Een gebeeldhouwd houten juwelenkistje naar barok voorbeeld. Met klapblad en twee laden achter twee deurtjes.

    Coffret à bijoux en bois sculpté de style baroque. Avec abattant et deux tiroir cachés par deux petites portes.
    No longer available
    Dim. H. 14,5 cm
    Estimate: € 2030
  • #27

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal met sterling zilveren montuur van Wolfers. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Vase en cristal taillé incolore avec monture en argent Sterling par Wolfers. Probablement Val-St-Lambert mais sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #792

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214

    Een kermispaard van gebeeldhouwd en gelakt hout. Met ijzeren staander. Losse oren, kleine letsels.

    Cheval de carrousel en bois sculpté et laqué. Avec support en fer. Oreilles amovibles, petites usures.
    No longer available
    Dim. H. 144 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #158
    Fabrique Nationale, Herstal

    Een Belgische Mauser, model 1889.

    Mauser belge, modèle 1889.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #149
    Romain Steppe
    Period: 1859 1927

    “Zeilschepen op zee bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voiliers en pleine mer au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #178

    Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.

    Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #436

    Een houten serveerwagentje met glazen blad.

    Charrette de service en bois à tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 81 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #717
    Raphael De Buck
    Period: 1902 - 1986

    “Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.
    No longer available
    Dim. 30,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #696

    Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.

    Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #219

    Een paar wandlantaarns van messing en koper.

    Paire de lanternes murales en laiton et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #498

    Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.

    Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More