Other lots in this auction
-
#655
Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
Une table de bridge avec des pieds pliants avec un plateau de jeu en velours de haute qualité.No longer availableDim. 77 x 77 cmEstimate: € 25/35 -
#692
Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
Lustre à pendeloques en cristal et quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#526
Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 200/300 -
#646
Twee diverse notenhouten fauteuils in Lodewijk XV-en Lodewijk XVI-stijl. Met bruin leder en met tapisserie bekleed.
Deux fauteuils assortis en noyer de style Louis XV et Louis XVI. Avec cuir marron et tapisserie rembourrée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#620
Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.
Lot de quatre carafes incolores différentes. Toutes avec bouchons.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100/120 -
#584Jan De Bruin
“In een vreemd bed”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Dans un lit étrange". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50x35cmEstimate: € 40/60 -
#265
Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.
Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#28
Een karaf van rood Boheems kristal.
Une carafe en cristal de Bohême rouge.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 50/60 -
#447
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#422
Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#438Raf VerjansPeriod: °1935
“Door de mechanica”. Kleine bronzen figuur met witmarmeren voetstukje. Achteraan gesigneerd en genummerd 37/100.
"Par la mécanique". Petite figure en bronze avec socle en marbre blanc. Signé et numéroté 37/100 au dos.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 120/180 -
#41Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een beeld van witte terracotta in de vorm van een jongentje met een vlinder.
Une statue en terre cuite blanche en forme de garçon avec un papillon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/180