Other lots in this auction
-
#333State Express Cigarettes.Een verzilverd metalen sigarettendoos.
Une boîte à cigarettes en métal argenté.No longer availableDim. 12x 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#211DelvauxEen bordeaux lederen ceintuur met stofzakje. Maat 95.
Ceinture en cuir bordeaux avec sachet. Taille 95.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#104Van Hoecke“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Vissershaven”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#145Bohemia crystal, TsjechiëEen reeks van zes glazen van kleurloos kristal met geslepen decors. Gemerkt en in originele doos.
Ensemble de six verres en cristal clair à décors taillés. Marqués et dans leur boîte d'origine.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219“Herder met koeien aan de drinkplaats” & “Paarden”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel in de geest van de XIXe eeuw.
Berger avec des vaches à l'abreuvoir & Chevaux. Une paire de peintures à l'huile sur panneau dans l'esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#697“Moo Zoo”; “The Moozart moment”; “Americaow the beautiful” & “Moocho amor”. Vier koeien uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Drie porseleinen en één van kunststof.
Moo Zoo; Le moment Moozart; Americaow the beautiful & Moocho amor. Quatre vaches de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Trois porcelaines et un plastique .No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#223Twee paar aardewerken vazen, versierd met blauw-wit decor van landschappen en bloemen in cartouches.
Deux paires de vases en faïence, ornés d'un décor bleu et blanc de paysages et de fleurs dans des cartouches.No longer availableDim. h: 40 cm - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#378Twee verschillende aardewerken vazen. Jaren ‘60. De hoogste met zeer kleine randschilfer.
Deux vases en faïence différents. Années 1960. Le plus haut avec un très petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#118Een gevarieerd lot zilver, bestaande uit lepeltjes, servetringen, suikertangen, strooilepeltjes, een opengewerkte schep met benen handvat en twee pollepels. Diverse keuren en verschillende gehaltes. 1127,4 gram (zonder schep met been).
Lot varié d'argenterie, composé de cuillères, de ronds de serviette, de pinces à sucre, de cuillères à saupoudrer, d'une pelle ajourée avec manche en os et de deux louches. Poinçons divers et contenu différent. 1127,4 grammes (sans la pelle avec os).No longer availableDim. +- 1130 gEstimate: € 400 / 500 -
#137Capodimonte“Jonge vrouw”. Een beeld van monochroom uit biscuit op een houten sokkel. Gemerkt.
Jeune femme. Sculpture monochrome en biscuit sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#89M. Claerhoudt Van VoorenPeriod: 1901 - 1983“Wandelaar in een herfstige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promeneur dans une ruelle automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Herfstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Paysage d'automne”. Huile sur panneau. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 40 / 60

