#177Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt, hoorns en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Casque persan Kulah Khud à décor damassé et martelé décoré sur fond noir. Au sommet du casque convexe une pointe quadrangulaire, des cornes et deux porte-aigrettes et à l'arrière une cotte de mailles. 19e siècle .No longer availableDim. h: 26 cm, Ø 21 cmEstimate: € 450 / 650 -
#568Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#363Twee dekseldoosjes van meerkleurig Japans porselein. XIXe eeuw.
Deux boîtes à couvercle en porcelaine japonaise multicolore. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 14 & 9 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#564Een kleine bronzen Quan Yin.
#550Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en druppelvormige topaas van + - 3 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de topazes en forme de larme de +- 3 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 800 / 900 -
#685Een rechthoekige vintage salontafel met zwartgeglazuurd terracotta blad op chromen frame. Jaren ‘60.
Table basse vintage rectangulaire avec plateau en terre cuite émaillée noire sur un cadre chromé. Sixties.No longer availableDim. 39 x 121 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#112Lucien HockPeriod: 1899 - 1972“Portret van een jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
#454“Figuur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600