Other lots in this auction
-
#117Val Saint LambertEen vaas in geslepen en groen gedubbeld kristal. Met een merk van Val Saint Lambert.
Vase en cristal taillé et doublé vert. Marqué du Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#2PanamarenkoEen gesigneerde foto.
Une photo signée.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148Een 800‰ zilveren groenteschaal met deksel. Gemerkt van Delheid. 1222,7 gram.
Un légumier en argent 800‰ avec couvercle. Marqué par Delheid. 1222,7 grammes.No longer availableDim. 12 x 31 x 22 cmEstimate: € 400 / 500 -
#488“Man met toekan”. Een fijn gesculpteerde en deels gepolychromeerde netsuke. Onderaan gesigneerd. Japan, omstreeks 1900.
“Homme au toucan”. Un netsuke finement sculpté et en partie polychromé. Signé en bas. Japon, vers 1900.No longer availableDim. h: 5,3 cmEstimate: € 60 / 100 -
#542Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.No longer availableDim. 115x110x210cmEstimate: € 75 / 100 -
#444Yashu Chikanobu (Toyohara)“Hofdames”. Een drieluik, Japanse houtsneden. Gesigneerd, omstreeks 1890.
“Ladies in court”. Triptyque, gravures sur bois japonaises. Signé, vers 1890.No longer availableDim. 36 x 23,5 cmEstimate: € 90 / 130 -
#115Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn van +- 7 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un rubis central de +- 7 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 1400 / 1700 -
#654Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80 -
#402Zendel“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 15 cmEstimate: € 100 / 160 -
#374“Het gesprek”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd.
“La conversation”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#380Een hanger van jade, versierd met een Quanyin en op de randen kikkertjes, een feniks en een draak.
Un pendentif en jade, décoré d'un Quanyin et sur les bords de grenouilles, d'un phénix et d'un dragon.No longer availableDim. Ø 4,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#563Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit elf champagnefluiten, elf waterglazen, acht rodewijnglazen en negen wittewijnglazen.
Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne, onze verres à eau, huit verres à vin rouge et neuf verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 80 / 100

