Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.

Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.

Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.
Dim. h: 40 cm
SKU: 2105190543.
Categories: Aziatisch, Beeld, Brons.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #543
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #714

    Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.

    Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #697

    Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #790

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #773

    Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.

    Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #687

    Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258

    Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.

    Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #784

    Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #676

    Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.

    Un paravent japonais à six panneaux, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. (194 x 40 cm) x 6
    Estimate: € 200 / 300
  • #454
    Capo di Monte

    Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.

    Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #854

    Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.

    Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 9 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #744

    Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.

    Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #722

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue africaine en ébène, multiples personnages.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701

    Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.

    Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #691

    Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #486

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #693

    Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.

    Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #800

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #227

    Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.

    Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #719

    Afrikaans hoogrelief. “Personages”.

    Un haut-relief: “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #247

    “Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.

    ”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #551
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch dier met kalf”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Être post-démoniaque, animal et veau”. Une statue en faïence à glaçure. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #524

    “Notre-Dame de Paris”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Blos.

    ”Notre-Dame de Paris”. Huile sur panneau. Porte une signature: Blos.
    No longer available
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #818

    Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #282
    R. Buelens

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    ”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #720

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met peridot met een gezamenlijk gewicht ± 0,50 ct. en twee parels en in briolette geslepen druppelvormige roze kwarts.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de péridot ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux perles ainsi que deux quartz taille briolette rose.
    No longer available
    Dim. 9,98 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #331

    Een Italiaanse vaas van groen glas met een decor van vlinders in zilveropleg. Gemerkt.

    Un vase italien en verre vert et décor de papillons argentés.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #346

    Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-inspiratie.

    Un fauteuil sculpté, style inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #827

    Een paar bronzen vaasjes met reliëfdecor. Japans werk omstreeks 1900.

    Une paire de vases en bronze, décor en relief. Travail japonais, +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194
    Daniël Herbert Van der Poll
    Period: 1877 - 1963

    “Leeuwen van Juda aan de poort van de tempel van Salomon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Lions de Judas au portes du temple Salomon”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #487

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van vogels en bloeiende struiken. Een haarlijn over de gehele lengte.

    Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor d’oiseaux et de buissons en floraison. Un cheveux sur toute la longueur.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #113

    Een paar zilveren kandelaars in Georgian stijl. 925‰. Engelse keuren.

    Une paire de candélabres en argent, style George. 925 ‰. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #196

    Een salongarnituur, bekleed met beige velours, bestaande uit een driezits sofa en twee fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Nieuwstaat.

    Une garniture de salon, comprenant un canapé à trois places et deux fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Revêtement en velours beige. Etat neuf.
    No longer available
    Dim. 220 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More