Een zakhorloge van zilver 800‰.
#687Orrefors, Sweden
Twee buisvormige kristallen designvazen in resp. rood en oranje. Beide gemerkt.
#12Edgar BijtebierPeriod: 1875 - 1940
“Polderlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
Paysage des polders. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 25 x 46 cmEstimate: € 35/45 -
#531
“Hond”. Een bronzen beeld naar een werk van Alberto Giacometti.
#485
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#257
#593
Een oude hoedendoos.
#50
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et d'un saphir central de 0,05 ct.No longer availableDim. 1,30 gEstimate: € 200/250 -
#79
“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
#587
Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.
#498
Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#336
Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.
Une chaise en bois, pliable en escabeau.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/100