Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een theekommetje met bordje met bianco-sopra-bianco-reliëf en meerkleurige decors van vogels en pieoenen in cartouches. tijdperk Qianlong.

Een theekommetje met bordje met bianco-sopra-bianco-reliëf en meerkleurige decors van vogels en pioenen in cartouches. Tijdperk Qianlong.

Un petit bol à thé et soucoupe, relief bianco-sopra-bianco et décors polychromes d’oiseaux et pivoines en cartouches. Période Qianlong.
SKU: 2901190713.
Categories: Aziatisch, Porselein, XVIIIe eeuw.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #713
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #611

    Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.

    Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #844

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #831

    Een antiek tweeloops vuursteengeweer.

    Un fusil à double canon antique.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #799

    “Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.

    ”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 120
  • #604

    Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.

    Un grand Guanyin en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #825

    Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.

    Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 96 x 106 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #77
    Pillivuyt

    Een paar porseleinen siervazen met handgeschilderde bloemendecors op een groene fond en met vergulde versieringen.

    Une paire de vases, décor peint à la main sur fond vert et décorations dorées.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h : 48 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #188

    Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.

    Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.
    No longer available
    Dim. h: 161 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #813

    Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.

    Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #618

    “Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    ”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #208

    Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.

    Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm`
    Estimate: € 420 / 480
  • #613

    “Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #862

    Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.

    Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #588

    Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #898

    Een lot porselein, bestaande uit een paar boekensteunen in de vorm van handen, een vaasje, een dansende figuur, een buldog en twee gestileerde olifantjes.

    Un lot de porcelaine, comprenant une paire de serre-livres en forme de mains, un vase, une figure dansante, un bouledogue et deux éléphants stylisés.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #843

    Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.

    Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #603

    “Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,6 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    “Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612

    Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.

    Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. 95 x 190 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #886

    Een witgepatineerde houten schildersezel.

    Chevalet en bois laqué blanc.
    No longer available
    Dim. h: 204 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #607

    “Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 4,9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #608

    Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.

    Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #600

    Een lage Chinese tafel.

    Une table basse chinoise.
    No longer available
    Dim. 34 x 118 x 164 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #161
    Elysée - concept, Paris

    Een humidor met hygrometer.

    Un humidor avec hygromètre.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #670
    Indo-Bidjar

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 177 x 123 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #323

    Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.

    Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #673

    Een Balinees beeld van brons.

    Une statue en bronze. Bali.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #115

    Zeven verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.

    Sept colliers de perles différents.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #349

    “De baai van Napels”. Aquarel. Niet gesigneerd.

    ”La baie de Naples”. Aquarelle. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 16 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #893

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.

    Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #885

    Een lot van drie verschillende stolpen, waarbij één met een Heilige Familie, Eén met St. Antonius en één met een jonge Christus.

    Un lot de trois oeuvres sous cloche: la sainte Famille, St. Antoine et le jeune Christ.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 52 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 215 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312
    J. Astérion

    “Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 12-2-96. Onderste gedeelte zwaar beschadigd.

    ”Bateaux de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée 12-2-96. De graves dégâts sur la partie inférieure.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #453

    Vier miniatuur beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit vier dametjes en een heertje.

    Quatre statues miniature en porcelaine polychrome, comprenant quatre petites dames et un petit monsieur.
    No longer available
    Dim. l: 6 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #633

    “Man met drum”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme et tambour”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,8 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More