Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een theekommetje met bordje met een decor van een vrouw en een waterbuffel in een landschap. Tijdperk Qianlong.

Een theekommetje met bordje met een decor van een vrouw en een waterbuffel in een landschap. Tijdperk Qianlong.

Un petit bol à thé et soucoupe, décor d’une femme et d’un buffle dans un paysage. Période Qianlong.
Dim. Ø: 7,5 cm
SKU: 2901190711.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #711
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #825

    Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.

    Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 96 x 106 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #208

    Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.

    Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm`
    Estimate: € 420 / 480
  • #862

    Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.

    Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #898

    Een lot porselein, bestaande uit een paar boekensteunen in de vorm van handen, een vaasje, een dansende figuur, een buldog en twee gestileerde olifantjes.

    Un lot de porcelaine, comprenant une paire de serre-livres en forme de mains, un vase, une figure dansante, un bouledogue et deux éléphants stylisés.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #600

    Een lage Chinese tafel.

    Une table basse chinoise.
    No longer available
    Dim. 34 x 118 x 164 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #604

    Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.

    Un grand Guanyin en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #188

    Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.

    Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.
    No longer available
    Dim. h: 161 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #886

    Een witgepatineerde houten schildersezel.

    Chevalet en bois laqué blanc.
    No longer available
    Dim. h: 204 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #617

    “Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #844

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    “Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,6 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #843

    Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.

    Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #611

    Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.

    Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #813

    Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.

    Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #612

    Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.

    Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. 95 x 190 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #608

    Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.

    Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #618

    “Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    ”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #799

    “Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.

    ”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h : 48 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #77
    Pillivuyt

    Een paar porseleinen siervazen met handgeschilderde bloemendecors op een groene fond en met vergulde versieringen.

    Une paire de vases, décor peint à la main sur fond vert et décorations dorées.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #607

    “Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 4,9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    “Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #597

    “Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #31

    Drie diverse glazen van veelkleurig opaalglas, evenals een paar kandelaars van Italiaans porselein met gedrukt decor (onderaan gemerkt).

    Trois verres différents en verre opaline et deux candélabres en porcelaine italienne à décor imprimé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 30 à 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #364
    Felix Labisse

    “Le Rose-Pleurs”. Litho met tekst van de kunstenaar. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingelijst.

    ”Le Rose-Pleurs”. Une lithographie avec texte par l’artiste. Signée hors planche. Pas d’encadrement.
    No longer available
    Dim. 57 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #496

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.

    Une carpette d’Orient en laine noué main, motif géométrique.
    No longer available
    Dim. 220 x 137 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34

    “De aanbidding der wijzen” & “Aanbidding door de herders”. Twee gravures naar ontwerpen van Rubens door Lucas Vorsterman. 1620.

    ”L’adoration des mages “ & “ L’adoration par les bergers”. Deux gravures d’après Rubens par Lucas Vorsterman. 1620.
    No longer available
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #352

    ‘ Les Artistes’. Eerbetoon aan Leo Ferré. Tekst en lithografieën van verschillende vrienden en kennissen. Nr. 2 van 150 exemplaren

    ”Les Artistes”. Hommage à Leo Ferré. Texte et lithographies de différents amis et famille. N° 2 de 150 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #452
    Creado

    “Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Cinq figures”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #410

    Een houten regulateur, bovenaan gesierd met een paard.

    Un régulateur en bois, le dessus orné d’un cheval.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #872

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.

    Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #261

    Twee Victoriaanse daguerro-fotoportretten. Omstreeks 1860.

    Deux portraits daguerre Victoriens, +- 1860.
    No longer available
    Dim. 9,5 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #688

    Een snuffbottle van jade met geëmailleerde zilveren monturen.

    Un flacon en jade et montures en argent.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.

    Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #149

    “De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.

    “La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More