Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een theepot en melkkannetje van Naams aardewerk, waarbij de eerste met zilveren montuur. XIXe eeuw.

Een theepot en melkkannetje van Naams aardewerk, waarbij de eerste met zilveren montuur. XIXe eeuw.

Théière et pot à lait en faïence de Namur. La première à monture en argent. XIXe siècle.
Dim. h: 15 cm
SKU: 2410170137.
Category: XIXe eeuw.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 150 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #332

    “Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.

    “Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.
    No longer available
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #707

    “Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 delen. Enkele delen ontbreken.

    “Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 volumes. Quelques volumes manquent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #62

    “Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #366

    Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #68

    Een Madonna met kind van deels verguld Brussels porselein. Eind XIXe eeuw.

    Vierge à l’Enfant sur porcelaine de Bruxelles partiellement dorée. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #152

    “Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.

    “Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 57 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #266

    Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.

    Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.
    No longer available
    Dim. 103 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #376

    Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.

    Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 162 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #206

    Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #179

    “Maria Magdalena”. Olieverf op paneel .Een XIXe eeuwse kopie naar een werk van Quinten Matsijs.

    “Marie Madeleine”. Huile sur panneau. Copie du XIXe siècle d’un tableau par Quinten Matsijs.
    No longer available
    Dim. 38 x 26,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #460

    “Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.

    “Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 & 49 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #503

    “Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.

    “Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
    No longer available
    Estimate: € 6à / 70
  • #336

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.

    Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #116
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #196

    Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

    Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 272 x 135 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #659
    Julien Celos
    Period: 1884- 1953

    “Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)

    “Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.
    No longer available
    Dim. 32 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • Octave Malfait

    “Bloemrijk landschap”. Pastel. Gesigneerd.

    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446

    Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 53 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #71

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, schalen en plateaus, serveerbestekken, enz.

    Un grand lot d’articles en métal argenté comprenant un service à thé, un service à café, plateaux, couverts de service etc...
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #256

    Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.

    Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 160 (300 verlengd) x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #510
    Army & Navy Co-operative sociaty London

    Een houten flessenkistje met blauw fluwelen binnenbekleding en messingen handvatten. Gemerkt binnenin. Laat Victoriaans.

    Coffret à bouteilles en bois. Anses en laiton et intérieur en velours bleu. Marque à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. 29 x 25 x 25 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #422
    Jakob Smits

    “Dorpszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue sur le village”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #82

    Een vrouwenbuste van wit kunststof.

    Buste de femme en matière plastique blanche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #823
    Jeremy Bentham
    Period: 1748-1832

    Traité des preuves judicaires, Bruxelles, 1840, 2 delen Gekartonneerde binding . Zeer goede staat.

    Traité des preuves judicaires, Bruxelles, 1840, 2 volumes Couverture carton. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #114

    “De vier jaargetijden.” Vier glasramen naar Alphonse Mucha.

    “Les quatre saisons”. Quatre vitraux d’après Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 55 x 116 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #624
    Hilde Hendrickx

    “Bloemenvaas” & “Vijver”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    “Vase à fleurs “ & “Etang”. Techniques mixtes sur papier. Tout deux signées.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 & 30 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #441

    Een bord van blauw en wit Chinees porselein versierd met een drakendecor.

    Assiette en porcelaine bleue et blanche décorée de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More