#332“Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.
“Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#62“Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#366Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
#68Een Madonna met kind van deels verguld Brussels porselein. Eind XIXe eeuw.
Vierge à l’Enfant sur porcelaine de Bruxelles partiellement dorée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#152“Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.
#266Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.
Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#376Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#206Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
#179“Maria Magdalena”. Olieverf op paneel .Een XIXe eeuwse kopie naar een werk van Quinten Matsijs.
“Marie Madeleine”. Huile sur panneau. Copie du XIXe siècle d’un tableau par Quinten Matsijs.No longer availableDim. 38 x 26,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#460“Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.
“Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.No longer availableDim. 49 x 59 & 49 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400 / 600
#659Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
Octave Malfait“Bloemrijk landschap”. Pastel. Gesigneerd.
No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.No longer availableDim. 53 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#256Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#510Army & Navy Co-operative sociaty LondonEen houten flessenkistje met blauw fluwelen binnenbekleding en messingen handvatten. Gemerkt binnenin. Laat Victoriaans.
Coffret à bouteilles en bois. Anses en laiton et intérieur en velours bleu. Marque à l’intérieur.No longer availableDim. 29 x 25 x 25 cmEstimate: € 250 / 300 -
#422Jakob Smits“Dorpszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue sur le village”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 13,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#82Een vrouwenbuste van wit kunststof.
#823Jeremy BenthamPeriod: 1748-1832Traité des preuves judicaires, Bruxelles, 1840, 2 delen Gekartonneerde binding . Zeer goede staat.
Traité des preuves judicaires, Bruxelles, 1840, 2 volumes Couverture carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#114“De vier jaargetijden.” Vier glasramen naar Alphonse Mucha.
“Les quatre saisons”. Quatre vitraux d’après Alphonse Mucha.No longer availableDim. 55 x 116 cmEstimate: € 400 / 450 -
#441Een bord van blauw en wit Chinees porselein versierd met een drakendecor.
Assiette en porcelaine bleue et blanche décorée de dragons.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 40