Similar lots by type
-
#465LimogesEen theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.
Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#630Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#425SpodeDrie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#771“Mephisto”. Buste van terracotta. Niet gesigneerd, toe te schrijven aan Dominique Van den Bossche (1854-1906).
“Méphisto”. Buste en terre cuite. Sans signature, attribué à Dominique Va, den Bossche (1854-1906).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 240 / 300 -
#781Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#410Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#505Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.
Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.No longer availableEstimate: € 100 / 1290 -
#445Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#470LimogesEen servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#450KPMEen gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#526Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.
Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#750Een ‘Character Jug’ van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Character jug en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 50 -
#797Een knobbelvaas en een klepkan van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase et pichet couvert en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 & 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#775Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.
Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#644Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 220 / 260 -
#745CapodimonteEen lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#773Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#525Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#625ChelseaTamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.
Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.No longer availableDim. 10,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#789Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#490GoebelDrie figuurtjes van van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Trois figurines en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#632“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#780Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#692“Het kanaal”, 40/40. “Twee kinderen”, 4/30. Twee gravures resp. gesigneerd en genummerd buiten de plaat door Dirk Baksteen en Omar Van Meervelde.
“Le canal”. 40/40 et “Deux enfants”. 4/30. Deux gravures resp. signées et numérotées hors planche par Dirk Baksteen et Omar Van Meervelde.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#545Een buffet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met twee paneeldeuren onder twee laden.
Buffet en chêne sculpté de style Renaissance malinois avec deux portes pleines en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659Paul SonckPeriod: 1891-1975“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#171“Hond”. Een beeld van zamak op een sokkel van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.
“Chien”. Sculpture en régule sur socle en marbre polychrome. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#508Een liggende Boeddha en een draakje van gesculpteerd jade. We voegen er een fabeldier van gesculpteerd oliesteen aan toe.
Bouddha couché et un petit dragon en jade sculpté. Nous ajoutons un animal fabuleux en pierre sculptée.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#306Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 240 -
#562Louis IcartPeriod: 1888-1950“Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#494Maxime Van de WoestijnePeriod: 1911-2000“Drie personages”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 50/165 buiten de plaat.
“Trois personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 50/165 hors planche.No longer availableDim. 46 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#361Een paar verzilverd metalen kandelaars.
Paire de candélabres en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#816Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.
Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#712Nicolas Eckman“Dorpelingen met geit”. Houtsnede. Gesigneerd met stempel en genummerd 2/50 buiten de plaat.
“Villageois avec chèvre”. Gravure sur bois. Signée avec cachet et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#688Een groot bord van meerkleurig plateel met een bloemenvaas in het decor. Naar het XVIIIde eeuws Delfts aardewerk. Apocrief gesigneerd.
Grand plat en faïence polychrome à décor de fleurs dans un vase. D’après les exemples de Delft. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. Ø 42,5 cmEstimate: € 50 / 60

