Similar lots by type
-
#765
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.No longer availableDim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.Estimate: € 20/25 -
#608
Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420/480 -
#1
“Cocker met pup”, “Kaketoe” & “Poedel”. Drie beeldjes van meerkleurig Engels aardewerk, waarbij de eerste twee van Royal Doulton en het laatste van Beswick (staart poedel gelijmd).
“Cocker et pup”, “Cacatoès” et “Caniche”. Trois statuettes en faïence polychrome anglaise dont les deux premiers en Royal Doulton et le dernier de Beswick (queue du caniche recollée).No longer availableDim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 30/50 -
#564
Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#402
Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#755
Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.
Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#591
Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.
Un Bouddha en bronze décoré de perles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160/180 -
#633
Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine chinoise en forme de goutte avec glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260/300 -
#601
Een hoge tulpenvaas van blauw en wit Chinees porselein, opgebouwd uit zes delen op een basis met vier salamanders.
Un grand vase tulipe en porcelaine chinoise bleue et blanche, composé de six parties sur un socle avec quatre salamandres.No longer availableDim. h: 50 + cmEstimate: € 200/240 -
#567
Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.
Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#510
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180/240 -
#404
Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.
Un grand nombre de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 50/60 -
#764
Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.
Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#617
Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200/240 -
#393
Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.
Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#515
Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/150 -
#594
Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.
Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17- 25 cmEstimate: € 50/70 -
#625
Een porseleinen koffie- en theeservies met een meerkleurig bloemendecor, bestaande uit een theepot, koffiepot, melkkannetje en tien kopjes met ondertasjes. Twee kopjes met randschade.
Un service à café et à thé en porcelaine avec un décor floral multicolore, composé d'une théière, d'une cafetière, d'un pot à lait et de dix tasses avec soucoupes. Deux tasses avec rebord endommagé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#214
Een paar antieke Brusselse hoornvazen onder grote stolpen.
Une paire de vases cornets antiques en porcelaine de Bruxelles sous de grandes cloches.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#612
Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#589
Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.
Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 40/50 -
#403
Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.
Une paire de cafetières en porcelaine à bords bleus et dorés et un tiers de poterie de Namur. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/60 -
#629
Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50/80 -
#651
Een ovale plaquette van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van een hinde en bloemen.
Une plaque ovale en poterie persane avec un décor multicolore représentant une biche et des fleurs.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#462
“Moskee te Caïro”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘W.’.
Mosquée du Caire . Aquarelle sur papier. Monogrammé W. .No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#62Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Vaas met rode dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase aux dahlias rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#235
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 K gravé.No longer availableDim. 17,10 gEstimate: € 160/200 -
#767
Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
Quelques livres de documentation sur Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#525
Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 360/400 -
#298
Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 24 delen, Franstalig.
Un lot d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 24 volumes, français.No longer availableEstimate: € 480/600 -
#73
Lot postzegels: een groot voorgedrukt losbladig album met Belgische en internationale gefrankeerde zegels, overwegen XIXde en begin XXste eeuw. Evenals een boekje “Gevaert” uit 1957 met een postfrisse reeks “Beroemde Figuren”, Een album met “Congo Belge et Ruanda-Urundi, collection complète à partir de 1940” met certificaat. Envelop met een reeks “Achel 1948” op kaarten, poststempel 1949 e.a. “Album illustré...” met talrijke internationale zegels uit de XIXde eeuw. En nog twee folders met zegel (..)
Lot de timbres: un grand album à feuilles détachées pré-imprimé avec des timbres estampés belges et internationaux, niveau XIXème et début XXème siècle. Ainsi qu'un livret Gevaert de 1957 avec une série MNH Figures célèbres , Un album avec «Congo Belge et Ruanda-Urundi, collection complète à partir de 1940» avec certificat Enveloppe avec une série de «Achel 1948» sur cartes, cachet de la poste 1949 et autres «Album illustré ...» avec de nombreux timbres internationaux du XIXe siècle. deux autre(..)No longer availableEstimate: € 200/250 -
#225
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een blad bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de feuille serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,32 ct.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 800/1000 -
#252
Een hoge glazen stolp met tien vlinders.
Cloche haute en verre contenant dix papillons.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#276
Een tweepersoons Lodewijk XVI canapé van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke zijden bekleding.
Canapé Louis XVI à deux places en noyer sculpté. Garnissage d’origine en soie.No longer availableDim. L. 129 cmEstimate: € 120/200 -
#266
Een paar zwartgelakte kastjes met zes laden in de stijl van Boulle, versierd met verguld bronsbeslag.
Paire d'armoires laquées noires à six tiroirs de style Boulle, ornées de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 500/550 -
#289
Een rechthoekige spiegel met houten lijst, versierd met uitgestoken bloemenmotieven.
Un miroir rectangulaire avec un cadre en bois, décoré de motifs floraux sculptés.No longer availableDim. 56 x 59 cmEstimate: € 60/100