Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een theepot van chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Een theepot van chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Een theepot van chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.

Een theepot van Chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.

Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de personnages dans le décor. Marquée sous la base.
Dim. h: 11 cm
SKU: 2709220401.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #566

    Twee gebeeldhouwd hardhouten bijzettafeltjes met bloemenmotieven. Thailand.

    Deux tables d'appoint en bois dur sculpté de motifs floraux. Thaïlande.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein

    Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #446

    Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.

    Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.
    No longer available
    Dim. 112 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #365
    Lourdes

    Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #453

    Een lot bestaande uit vier kopjes en een ondertas van Chinees wit en blauw porselein.

    Lot composé de quatre tasses et d'une soucoupe en porcelaine de Chine blanche et bleue.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 4 cm Ø 6,5 - 11 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #355
    Swarovski Lourdes

    Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #540

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #335
    Boch Belgium

    “Zeilboten een de kade”. Een muurplaquette van blauw en wit faience.

    "Voiliers à quai". Plaque murale en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #487

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.

    Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'une paire de vases longs, d'un petit vase, d'un étui à pinceaux, d'un vase bouteille, d'une tasse sur soucoupe et d'une chope sur soucoupe.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm - 2 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #460

    Een Oosterse druppelfles van porselein.

    Une bouteille à gouttes oriental en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #389

    Een paar antieke offergiften in de vorm van personen, gemaakt van hout, Chinese munten, e.a.

    Une paire d'offrandes antiques en forme de personnes, en bois, pièces de monnaie chinoises, etc.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #428

    Drie kruisbeelden in porselein.

    Trois crucifix en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 - 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #374

    Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp. XIXe eeuw.

    Une Vierge à l'Enfant de Bruxelles en porcelaine sous cloche. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #418

    “Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.

    Notre-Dame de Bon Secours. Lot composé de 11 figurines de saints en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #468

    Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.

    Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm - 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523
    Reichenbach porzellan

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met meerkleurig bloemendecors in met vergulde versieringen omzoomde cartouches op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. 24 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, een grote en een kleine kom, een grote en een kleine koffiepot, een grote en een kleine theepot, suikerpotjes, melkkannetjes, zes mokkatasjes met ondertasjes, 12 theekopjes met ondertasjes, een grote terrine, een ronde en een ovale schotel en een sauskom. Alles gemerkt. Enkele kleine schilf(..)

    Un service de table élaboré en porcelaine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond bleu cobalt bordé de décorations dorées. Marqué en bas. 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes creuses, un grand et un petit bol, une grande et une petite cafetière, une grande et une petite théière, des sucriers, des pots à lait, six tasses avec soucoupes, 12 tasses à thé avec soucoupes, une grande soupière, un plat rond et un plat ovale et une saucière. Tout marqué. Quelques (..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #447

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met Cantondecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #631

    Een ronde vaas van celadonkleurig crackleware porselein.

    Vase rond en porcelaine craquelée couleur céladon.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #448

    Twee ovale schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.

    Deux plats ovales en porcelaine d'Imari à aile lobée.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #586

    Een Aziatisch kamferhouten kist met gesculpteerde decors.

    Coffret asiatique en bois de camphrier à décors sculptés.
    No longer available
    Dim. 42 x 78 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #530

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #375
    Swarovski Lourdes

    “Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.

    "Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #175

    Vier geschenkkoppen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw. We voegen er nog een langwerpige schotel van porselein aan toe. Eén kop met haarscheur.

    Quatre tasses cadeaux en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle. Nous y ajoutons un plat allongé en porcelaine. Une tête avec cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #535
    Val Saint-Lambert

    Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.

    Service de verres en cristal incolore, composé de 11 verres à eau (dont un abîmé), 11 verres à vin rouge (dont un abîmé), 11 verres à vin blanc et 9 verres à liqueur. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Dim. H:7-14cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #74

    Twee miniatuur portretjes. Een van de kadertjes in twee gebroken.

    Deux portraits miniatures. L'un des cadres s'est cassé en deux.
    No longer available
    Dim. Ø 8 - 10 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #107
    Andreas Mussner

    Een gepolychromeerd houten beeld.

    Une statue en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #493

    Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.

    Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.
    No longer available
    Dim. H:11-26cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #277

    Een paard van zamak op houten sokkel.

    Un cheval en régule sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #538

    Met de tang gebogen Italiaanse glazen schaal.

    Bol en verre italien plié à la pince.
    No longer available
    Dim. Ø 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #356

    Een gebeeldhouwd notenhouten vierladenkastje in Lodewijk XV-stijl.

    Meuble à quatre tiroirs en noyer sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H:74cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #242
    Frans Nackaerts
    Period: 1884-1948

    “Impressionistisch hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    "Paysage agricole impressionniste". Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #558
    Rasteli

    Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.

    Un bol à fruits design en verre italien 'Lattice'. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #420

    Een paar zeshoekige vazen van Satsuma-aardewerk, versierd met decor van figuren. Begin XXe eeuw.

    Paire de vases hexagonaux en faïence de Satsuma, à décor de personnages. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #254

    Een spiegel met gepatineerde houten lijst met acanthusbladeren.

    Miroir avec cadre en bois patiné à feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 106 x 86 cm
    Estimate: € 200
  • #620

    Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.

    Lot de quatre carafes incolores différentes. Toutes avec bouchons.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More