Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.

Een theepotje en een koffiepotje van Naams aardewerk.

Une théière et une cafetière en faïence de Namur.
Dim. h: 17 & 13 cm
SKU: 2105190088.
Category: Aardewerk.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #88
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #801

    Een merkwaardig aardewerken vaasje in de vorm van een gestileerde zee-egel. Gemerkt: “Des pots”.

    Un petit vase extraordinaire en faïence sous forme d’oursin stylé. Marque: “Des pots”.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #858

    Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.

    Un lion assis en terre cuite à glaçure verte.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #363

    Een art deco schemerlampje van zamak en gegivreerd glas met voorstelling van een voetballer.

    Une petite lampe Art Déco en régule et coupe en verre satinée, représentation d’un joueur de football.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    “Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

    ”Jeune fille et chien”. Un groupe en faïence italienne polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #317

    Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.

    Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #307

    Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.

    Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.

    Deux jardinières en faïence, pas de glaçure.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #417

    Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence de Gouda. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #411

    Een vaas van steengoed met versiering van abstracte vogels. Gemonogrammeerd N.S.G.B.

    Un vase en grès, décoration d’oiseaux abstraits. Signature N.S.G.B.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #337
    Boch

    Driedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #538

    Een ei van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van bloemen en muziek spelende personages.

    Un oeuf en faïence Satsuma, décor polychrome de fleurs et musiciens.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #388
    Dubois

    Een vaas van steengoed versierd met een voorstelling van Reinaart de Vos.

    Un vase en faïence, décoration d’une représentation du renard Reinhart.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #291

    “Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.

    ”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #107

    Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.

    Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #857

    “Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.

    ”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een kruik van Vlaams aardewerk met vier handvaten en vruchtenmotief.

    Une carafe en faïence flamande à quatre manches et motif de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.

    Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #28

    Een kom van oranje aardewerk. Tijdperk Art Deco. Onderaan gemerkt en genummerd. Luxemburg.

    Un bol en faïence orange. Période Art Déco. Marque sous la base et numéroté Luxembourg.
    No longer available
    Dim. 8,5 cm Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401

    Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.

    Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #861

    Een olifant van crackleware. Enkele kleine schilfers aan de pootjes en één aan een oor.

    Un éléphant en crackleware. Quelques petits éclats aux pieds et un dégât a une oreille.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #752
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.

    ”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351
    Royal Boch

    Twee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.

    Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513

    Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.

    Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514

    Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.

    Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.
    No longer available
    Dim. 95 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #802

    “Geometrische compositie.” Collage van papier.

    ”Composition géométrique”. Collage sur papier.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #323

    Een lot van drie verschillende vintage handtassen.

    Un lot de trois sacs à main vintage.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 80
  • #711

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    ”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #453

    Een paar bronzen kandelaars.

    Une paire de candélabres en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #771

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond met geschubd motief. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches, sur fond à motif écaillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #527

    Afrikaans houten beeld en een bronzen maskertje uit de Dogon - cultuur.

    Une statue africaine en bois et un masque de la culture Dogon.
    No longer available
    Dim. 38 en 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #407

    Een bronzen schotel met een reliëf van een buffel.

    Un plat en bronze à décor de buffle.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #880

    Een lot geslepen en ruwe diamant.

    Un lot de diamants brut et taillé.
    No longer available
    Dim. 1 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #333
    B.F.K.

    Een aardewerken vaas met donkergroene Art Deco versiering en vergulde accenten.

    Un vase en faïence, décoration Art Déco verte et accents dorés.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #553

    “Schakers”. Een ivoren netsuke.

    ”Joueurs d’échecs”. Un netsuke en ivoire.
    No longer available
    Dim. l: 5 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #761

    Een Japanse cache-pot van meerkleurig porselein, versierd met een bloemendecor op groene fond. Met houten sokkel.

    Un cache-pot en porcelaine japonaise polychrome, décoration de fleurs sur fond vert. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Dim. diam 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472

    “Landschap”. Een ingekleurde Japanse houtsnede uit een boek. Omstreeks 1900.

    ”Paysage”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs venant d’un livre. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More