Similar lots by type
-
#667Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 90 / 120 -
#402Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#587Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270 / 320 -
#598Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#647Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.No longer availableDim. L 27,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#547Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#749Royal KentuckyEen theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#548Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.
Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.No longer availableDim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#567Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.
Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 180 / 250 -
#651Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#773Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#578Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270 / 320 -
#668Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#608Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#657Een kopje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Gemerkt met verwijzing naar Keizer Siuan-To.
Une tasse en porcelaine chinoise sang-de-boeuf. Marque et référence de l’Empereur Siuan-To.No longer availableDim. Ø 8,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#577Een schotel van celadonporselein.
Un plat en porcelaine Celadon.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#768Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#671Een coupe van kanton porselein.
Une coupe en porcelaine canton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#661Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.
Une jardinière en porcelaine chinoise avec un décor de scènes ménagères et un Guan Yin dans une fenêtre.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#601Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550 / 650 -
#475Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#714Een vaas van groen glas met verwerkt bladgoud.
Un vase en verre vert et feuille d’or travaillée.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#442GalleDrie tekeningen in lavis. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#624Een beeldje van een geisha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een gebeeldhouwd houten sokkeltje.
Une statue représentant une geisha. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#798Een gietijzeren staander in drie niveaus, opengewerkt in bloemmotieven.
Un support en fer forgé a trois niveaux, décor floral.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een armstoeltje van gesculpteerd eikenhout met gevlochten zit en rug. De zit moet hersteld worden.
Petit fauteuil en chêne sculpté. Dossier et siège cannés. Le siège doit être restauré.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#302“Havenzicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#542“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rooskens.
“Composition”. Techniques mixtes. Porte la signature: “Rooskens”.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#4Zes verschillende camees met damesportretten. In etui.
Six camées différents aux portraits de femmes. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#658MuranoGlazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70 / 100 -
#20Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 150 / 250 -
#284P.L. Goovaerts“Schepen bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#474“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Simon (?).
“Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Simon” (?).No longer availableDim. 39 x 39 cmEstimate: € 120 / 200



