Similar lots by type
-
#938Dresden
“Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.
“Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#1128
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#807Krautheim
Een porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1143
Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#925
Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.
Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#1123
Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#631Volkstedt/Rudolstadt
Een dame en een heer van meerkleurig porselein. Enkele vingertjes manco bij de dame en de wandelstok van de heer gerestaureerd. Mogelijk Macheleid of Eckert. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Dame et homme en porcelaine polychrome. Quelques doigts manquent chez la femme et la canne de l’homme est restaurée. Probablement Macheleid ou Eckert. Marque sous la vase, vers 1900.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180/200 -
#1122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1142
Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 360/380 -
#1140
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1141
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1131
Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#218Goebel
“Dame met kooitjes” & “Visser”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Femme aux petites cages” et “Pêcheur”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#577
Een dekselvaas van Aritaporselein met een decor van personages in een landschap. Japans werk.
Vase couvert en porcelaine d’Arita à décor de personnages dans un paysage. Travail japonais.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#975Meissen
Musicerend koppel. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Couple musicien. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50/80 -
#1065KPM
Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#794
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#653
Romantisch koppel met engeltjes. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
Couple romantique aux angelots. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#1130
Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80/120 -
#597
Een jongen met bloemen, een dame met gieter en een groep van een dansend koppel van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Garçon aux fleurs, femme à l’arrosoir et un groupe de danseurs en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#607Sitzendorf
Een paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.
Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/69 -
#935
Een koppel van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Couple en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#997Spode
Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#197
Een driedelig schouwstel, bestaande uit twee siervazen en en coupe van kobaltblauw porselein met een decor van romantische koppels en met messingen monturen.
Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en porcelaine bleue cobalt à décor de couples romantiques et aux montures en laiton.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#152H. Knaief (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#936
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee gevitreerde deuren in het opzet.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le haut ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 180/240 -
#157
“Edele dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Zonder merk. XXe eeuw.
“Femme noble”. Statuette en porcelaine polychrome. Sans marque. XXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#162
“La 3eme fête flamande”. Een ets naar David Teniers door J. Ph. Le Bas. Gemonteerd als paneel bewegend paneel in een tv-kast.
“La troisième fête flamande”. Eau-forte d’après David Teniers par J.Ph. Le Bas. Montée comme panneau amovible dans une armoire de télévision.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 60/80 -
#1129
Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#496Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 265 x 188 cmEstimate: € 40/60 -
#443
Een schildpad, opgebouwd uit een echt schild met kopje en pootjes van gesculpteerd hout.
Tortue construite d’écaille naturelle et d’une tête et des pieds en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#187Louis Vuitton
Een reiskoffer met het gekende monogrammotief, met sleutel. Genummerd 915899.
Coffre de voyage au motif du monogramme LV. Avec clé et numéroté 915899.No longer availableDim. 60 x 42 x 22 cmEstimate: € 1000/1500 -
#581Delvaux
Een handtas van bruin leder, model “Satan”. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun, modèle Satan. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 280/300 -
#667
Een Duitse staande klok van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Horloge de vestibule allemande en chêne sculpté d’inspiration Louis XVI. Vers 1900.No longer availableDim. h: 260 cmEstimate: € 300/500 -
#1114
Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1047Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén met een drinker in reliëf in groentinten, onderaan gemerkt Gouda (H. 15 cm). Eén met historische figuren, getiteld “Patricier”, onderaan gemerkt C.J. (H. 16,5). Eén in de vorm van een Lederhosen in lichtblauw (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50