Similar lots by type
-
#647Hutschenreuter
Eetservies van wit porselein met vergulde en verzilverde reliëfrand. Theepot, sauskom, bowl, dienblad, suikerpot, melkpot, groenteschaal, 11 grote borden, 18 kleine borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à dîner en porcelaine blanche à décor doré et argenté. Théière, saucière, bol, plateau, sucrier, pot à lait, légumier, 11 assiettes, 18 assiettes à dessert, 11 tasses et 12 soucoupes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#553
Een paar bolle gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Paire de pots à gingembre sphériques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/200 -
#528
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/200 -
#273
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#395
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe fantasiesteen.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre bleue claire.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#237Royal Doulton
Een lot van zes polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.
Lot de six statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 120/160 -
#541
Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en het deksel getooid me een fo-hond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine décorés de pivoines et d’oiseaux de paradis en bleu et blanc. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 280/340 -
#713
Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc dans l’esprit des Wanli.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 90/110 -
#501
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150/180 -
#799
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#551
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/180 -
#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Vase balustre et potiche en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60/80 -
#798
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#268
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#223Royal Doulton
Een lot van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes van dames in jurk. Gemerkt.
Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 - 20 cmEstimate: € 170/200 -
#603
Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320/400 -
#523
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#709
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#533
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#278
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met een meisje met bloemenmand.
Pied de lampe en porcelaine de Saxe polychrome décoré d’une fille à la corbeille de fleurs.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#688
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#727
Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40/60 -
#382
Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.
Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/70
Other lots in this auction
-
#622
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#145
Een 14 karaats geel gouden armband bezet met diamanten oude slijp en briljant met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Bracelet en or jaune 14 K serti de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 250/350 -
#370
Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud bezet met kleine diamantjes.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune sertie de petite diamant.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 100/150 -
#693
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180/220 -
#352
Twee naaldwerken met een voorstelling van een edele dame en heer, als bekleding. Bijgevoegd een antieke fractie tapisserie.
Deux ouvrages représentant un dame et un homme nobles servant de couverture de meuble. Nous joignons une fraction de tapisserie ancienne.No longer availableDim. 76 x 63 cmEstimate: € 40/60 -
#97
Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#96
Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.
Table anglaise à abattants.No longer availableDim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)Estimate: € 200/300 -
#431
Een bronzen juwelenkistje in de vorm van een beurs met munten.
Coffret à bijoux en bronze en forme d’une bourse aux monnaies.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 80/120 -
#645
Een eikenhouten wandconsole met twee laden.
Console en chêne ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 83 x 168 x 52 cmEstimate: € 180/240 -
#597
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#262Gustaaf Pynaert
“Wandelaar op een landweg bij water en een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promeneur sur un chemin de campagne près de l’eau et d’une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 80/120 -
#672
Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100/120