#1Een paar messingen kraanvogels.
Un collier en or blanc 18 kt avec des carrés et un pendentif en forme de clé serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 0,46 gEstimate: € 650 / 700 -
#437Een Chinese bronzen tempelleeuw.
#457Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#347Een paar messingen schijfkandelaars. XVIIIe eeuw.
#232Verheijen“Bosbouwers”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Restauratie.
#221Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas, model Cerceau. Groot model. In originele winkeltas.
#636Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
Une grande tête de femme en ivoire africain sculpté avec des éléphants au-dessus.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#67Een paar grote Engelse aardewerken vleesschalen met een blauwwit bloemendecor. Gemerkt Dresden Opaque China
Une paire de grands plats à viande anglais en faïence avec un motif floral bleu et blanc. Marqué Dresden Opaque China.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
Vierge à l'enfant. Une figurine murale en plâtre. Monogrammée.No longer availableDim. l: 45,5 cmEstimate: € 40 / 50