Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een thermometer achter glas.
Les Ateliers L. M. à Bordeaux

Een thermometer achter glas.

Thermomètre sous verre.
Dim. 102 x 15 cm
SKU: 2909200781.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #781
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #789

    Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.

    Miroir Edwardian incrusté d’un trait de bois fruitier.
    No longer available
    Dim. 169 x 101 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #374

    Een vlaggenstok met speervormige punt. We voegen er een tweede punt aan toe.

    Hampe pointue. Nous ajoutons une deuxième pointe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #748

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 19, 24 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #166

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #4

    Drie oude Brusselse affiches, waarbij twee uit 1914 naar aanleiding van de Duitse invasie en één met betrekking tot de bevrijding.

    Trois affiches bruxelloises dont deux de 1914 suite à l’invasion des Allemands et une concernant la libération.
    No longer available
    Dim. 44 x 34; 57 x 68 & 72 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #475

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met scapulier en een sleuteltje.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un scapulaire et une clé.
    No longer available
    Dim. 16 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #510

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.
    No longer available
    Dim. 2,43 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #14
    Marinus de Jongere
    Period: 1912 - 1978

    “Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.

    Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Een uniform van het regiment Jagers-te-paard.

    Uniforme des chasseurs à cheval.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #209

    Een driedelig klokstel van verguld brons en roodgeglazuurd aardewerk, waarbij de pendule versierd met twee saters en de kandelaars met engelenkopjes.

    Garniture de cheminée en bronze doré et faïence rouge dont une pendule décorée de satyres et deux candélabres aux têtes d’angelots.
    No longer available
    Dim. h: 69 & 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More