Similar lots by type
-
#647Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 850 / 950 -
#123Een siervaas van deels verguld porselein, geflankeerd door twee Egyptische figuren.
Un vase partiellement en porcelaine, flanqué par deux figures égyptiens.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#688Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.
Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.
Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#693Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
Une assiette en porcelaine de Chine, décor Wanli bleu-blanc.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 85 / 95 -
#643“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
”Shiva dansante”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Een barometer van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
Un baromètre en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#651Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
Trois poupées Wajang-Golèk de Chine.No longer availableDim. h: ± 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#653Drie Chinese hoofden van aardewerk.
Trois têtes en faïence de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 140 / 160 -
#683Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.
Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#793Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableEstimate: € 400 / 440 -
#604“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#703Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.
Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. ø: 10 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#698Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.
Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 55 / 65 -
#707Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van lang-levenstekens en florale motieven.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de fleurs et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#658Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.
Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#772Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 400 / 500 -
#641Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 88 x 45 cm (met lijst)Estimate: € 190 / 210 -
#201E. Laurent“Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#657Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.
Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#633Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.
Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 160 / 180 -
#198C. Detouche à ParisEen romantische schouwpendule van vuurverguld brons met een voorstelling van een meisje en een jongen die een nestje roven. XIXde eeuw.
Une pendule de cheminée romantique en bronze doré représentant un garçon et une fille qui volent un nid. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 2000 / 2200
Other lots in this auction
-
#61Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184Frans Van Roie“Interieur van de Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
”Intérieur du béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signature au dos.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#783F. Delannay-Bouillon à BruxellesEen oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#679Jef De PauwPeriod: 1999-1930“Winters dorpsgezicht in het Waasland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village hivernale en Pays de Waes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#277AlessiEen witte design fruitmand. Gemerkt.
Un panier à fruits design blanc. Signé.No longer availableDim. h: Ø: 43 cmEstimate: € 70 / 80 -
#359Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317“De Weg Terug”. Jaargang 1, vanaf Februari 1931. Ingebonden.
De Weg Terug. Première année, Février 1931. Première parution. Reliure.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#533Een paar jardinières van meerkleurig Chinees porselein met een Cantondecor. Met onderschaal. Onderaan gemerkt.
Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor Canton. Avec sous-plat. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#98Een oude toverlantaarn op elektriciteit. In metalen draagkoffer. ‘Model Gnôme 1’. Parijs, omstreeks 1920.
Une ancienne lanterne montée à l'électricité. Dans un coffre en métal. Modèle ‘Gnome 1’. Paris.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1Bruno GerritsPeriod: 1881 - 1970Een uil van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd. Oortjes gerestaureerd.
Un hibou en bois sculpté. Signé. Oreilles restaurées.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#547Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Une petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240

