Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.

Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.

Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.
Dim. H 25 cm
SKU: 2710150658.
Categories: Aziatisch, Hout, XIXe eeuw.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #658
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #402

    Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.

    Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #415

    Een sculptuur van speksteen, versierd met vleermuizen en Chinese tekens. Begin XXste eeuw.

    Sculpture en pierre de lard décorée de chauves souris et de calligraphie chinoise. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #650

    “Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.

    “Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. Bovenaan twee gevitreerde deuren, twee laden in de gordel en onderaan twee paneeldeuren. XIXe eeuw op XVIIIe eeuwse basis.

    Vitrine en chêne sculpté de style liégeois. Le dessus à deux portes vitrées, deux tiroirs en ceinture. Le bas à deux portes pleines. XIXe siècle sur une base du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #396

    Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.

    Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #16

    Een speeltafeltje van mahoniehoutfineer met een klapblad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Table à jeux en acajou avec tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #166

    Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.

    Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 240 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #616

    Een Chinees sokkeltje van ijzerhout met een rond blad van roze marmer.

    Socle en bois de fer à tablette ronde en marbre rose. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #727

    Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #496

    Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.

    Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #206

    Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.

    Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 195 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #19

    Een klok van messing en smeedijzer. De wijzerplaat wit geëmailleerd en met Romeinse cijfers. Bovenaan een haan en twee duiven in koper. Met gewichten (kleine wijzer te herstellen). Vroeg XIXde eeuw.

    Pendule en laiton et fer forgé. Cadran émaillé blanc aux chiffres romaines. Surmontée d’un coq et deux pigeons en cuivre. Avec poids (aiguille des heures à réparer). Première partie du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #720

    Een Chinese halsvaas van celadonporselein, gemonteerd als lamp en versierd met een een hagedis op de buik.

    Vase à long col en porcelaine céladon de Chine monté en lampe et décoré d’un lézard sur la panse.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #765

    Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.

    Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #705

    Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.

    Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #745

    Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.

    Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #741

    Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.

    Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Een getorste zuil van gesculpteerd eikenhout met een Korinthisch kapiteel. XIXe eeuw.

    Colonne torsadée en chêne sculpté au chapiteau corinthien. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #728

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #715

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #747

    Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.

    Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #470

    Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.

    Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 29,5 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #646

    Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.

    Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 104 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #405

    Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XV-stijl en een dito spiegel in Georgian stijl.

    Petit miroir à cadre doré de style Louis XV, ainsi qu’un autre de style Georgian.
    No longer available
    Dim. H. 64 -
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #213

    Een serie van dertien porseleinen kruiden- en specerijenpotten. Onderaan gemerkt. Frans werk. Met houten muurrekje.

    Suite de treize pots aux herbes et épices. Marque française sous la base. Avec étagère en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #272
    John Van Steen

    “Veldbloemen”, “Hoevezicht” en “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eén met letsel.

    “Fleurs des champs”, “Vue de ferme” et “Basse cour”. Huile sur toile. Signée. Une au dégât.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #243

    Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.

    Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.
    No longer available
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #187

    Een paar bronzen siervazen, versierd met vrouwenfiguren in de tuit en spelende putti in een fries op de buik. XIXe eeuw.

    Paire de vases en bronze décorés de personnages féminins sur le bec et de putti jouant dans une frise sur la panse. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #411

    Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met bloemendecor en een Fo-hond op het deksel.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et avec un chien de Pho sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #13

    Een lampje in art deco inspiratie.

    Petite lampe d’inspiration art déco.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #43

    Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.

    Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #315

    Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.

    Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.
    No longer available
    Dim. 3,79 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #232
    Gustave Carlier

    “Beekje met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Bétail près d’un ruisseau”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #339

    Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout met een ingelegde wijzerplaat. Vierkant model met afgeronde hoeken. Tijdperk Napoléon III.

    Pendule murale de type oeil-de-boeuf en bois laqué noir et au cadran incrusté. Modèle carré aux coins arrondis. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Begijnhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Porte de béguinage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424
    Mizhar

    Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.

    Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.
    No longer available
    Dim. 75 x 91 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More