#667
Een decoratief handwapen in Oosterse stijl. Letsels.
#93
#494
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#419
“Mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Met toeschrijving op de verso.
#1
Een paar messingen kraanvogels.
#90Fantome
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de +-0,20 ct.No longer availableDim. bruto: 22,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#294
Een rijkelijk gebeeldhouwd eikenhouten wandsokkeltje in barokke stijl.
Un socle mural en chêne richement sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#404
#713
Een paar Heilig Hartbeelden van plaaster. Onder stolpen.
#435
Een 18 K geelgouden ketting.
#127
Een oude telefoon van onyx en messing.
Un vieux téléphone en onyx et laiton.No longer availableDim. 30 X 25 cmEstimate: € 40 / 60