Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tijger van koudgepatineerd brons op marmeren voet.
Een tijger van koudgepatineerd brons op marmeren voet.
Een tijger van koudgepatineerd brons op marmeren voet.

Een luipaard van koudgepatineerd brons op marmeren voet.

A cold patinated bronze leopard on a marble base.
Dim. H. 8 x 13 cm
SKU: 3001240245.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #538

    Een bronzen beeld naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture after the Bronze Age by Rodin.
    No longer available
    Dim. H: 54 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #78
    Mangani

    Een porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet.

    A porcelain table lamp with floral decoration and a gilded base.
    No longer available
    Dim. 57cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #212

    Benen geraamte onder glazen stolp.

    A bone skeleton under a glass dome.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #50

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten me een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,60 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #269
    F.C. Duval

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 25cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #360

    Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.

    Three different silver brooches each set with a cameo.
    No longer available
    Dim. 30,70 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #351
    Jema, Holland

    Een zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.

    A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #442

    ‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.

    'Sonnets luxurieux de L'Arétin', a lot of 18 erotic engravings. Show traces of moisture.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #483

    Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.

    A cold patinated bronze camel in the spirit of Viennese bronzes.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #448

    Bronzen zittende Boeddha. Thailand.

    Bronze seated Buddha. Thailand.
    No longer available
    Dim. H.22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #215

    Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.

    An impressive solid oak Régence cupboard with 4 doors and 2 drawers. 18th century.
    No longer available
    Dim. 260 x 216 x 70
    Estimate: € 300 / 500
  • #580

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en pink tourmaline met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    A pair of 18 K white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and pink tourmaline totaling approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 550 / 650
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More