#485Paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein. Herstelling aan een rand.
#41“Pterophylum Scalare”. Een vintage beeld in brons van 2 maanvissen op zwart marmeren sokkel.
A vintage bronze sculpture of 2 moonfish on a black marble pedestal.No longer availableDim. h 27 x l 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.
#66Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#446Marcel BreuerEen vintage replica Wassily chair, het origineel is ontworpen door Marcel Breuer en genoemd naar zijn vriend/kunstenaar Wassily Kandinsky.
A vintage replica Wassily chair, the original was designed by Marcel Breuer and named after his friend/artist Wassily Kandinsky.No longer availableDim. 73 x 80 x 71 cmEstimate: € 120 / 180 -
#118Suske en Wiske, De belhamel-bende, luxe fluwelen hc met foedraal (1982)in nieuwstaat, genummerd exemplaar: nr 233/500 met de handtekening van Willy Vandersteen. Luxe versie ter gelegenheid van het verschijnen van het 100ste Suske en Wiske verhaal "De Belhamel-Bende"in "De Standaard" en in "Het Nieuwsblad".
Suske and Wiske, The Belhamel Gang, deluxe velvet hardcover with slipcase (1982) in mint condition, numbered copy: no. 233/500 with the signature of Willy Vandersteen. Deluxe version released on the occasion of the 100th Suske and Wiske story "The Belhamel Gang" in "De Standaard" and "Het Nieuwsblad".No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#542Enki BilalEen lot van 7 strips door Enki Bilal. Hardcover, diverse titels, uitgeverij Dargaud. NL/FR.
A lot of 7 comics by Enki Bilal. Hardcover, various titles, publisher Dargaud. NL/FR.No longer availableEstimate: € 175 / 225 -
#9‘Hoevezicht’, olieverf op paneel, getekend L. Segers.
"View of a farm" - oil on panel, signed L. Segers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#93Een porseleinen theeserviesje, P. Pastaud, Limoges France bestaande uit 1 dienblaadje, 1 schenkkannetje, 8 kleine tasjes en 4 goudkleurige zwaantjes.
A porcelain tea set, P. Pastaud, Limoges France, consisting of 1 tray, 1 jug, 8 small cups, and 4 gold-colored swans.No longer availableDim. h 14 x Ø 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#251Een kies van een mammoet. Gestabiliseerd en geprepareerd.
A tooth from a mammoth. Stabilized and prepared.No longer availableDim. 13 x 20 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)No longer availableEstimate: € 400 / 500