#512Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
A set of 8 porcelain monkey band figurines. 5 with damage.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 80 / 120 -
#5Een flamingo van meerkleurig porselein. Gemerkt Tay, made in Italy.
#279Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bouquet of Flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#197Een lot van 6 Romeinse spelstenen uit been gesculpteerd, waarvan 4 balkvormig met inscriptie, 1 balkvormig en afgerond hoeken, en 1 klein dobbelsteentje.
#476Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#142Denmark‘Dead letters, three books cut up’, A.1.7.95. Een triptiek, getekend Denmark.
'Dead letters, three books cut up', A.1.7.95. A triptych, signed Denmark.No longer availableDim. 12.5 x 13.5 per blokEstimate: € 3000 / 4000 -
#302Een Coca-Cola reclamespiegel. ‘Relieves Fatigue’.
A Coca-Cola advertising mirror. 'Relieves Fatigue'.No longer availableDim. 51 x 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#633Een oude wandtelefoon op een plank gemonteerd met bakelieten hoorns.
#52Teran (?)“Graanveld bij onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Wheatfield during thunderstorm." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80