#538Een bronzen beeld naar L’Âge d’Airain van Rodin.
A bronze sculpture after the Bronze Age by Rodin.No longer availableDim. H: 54 cmEstimate: € 500 / 550 -
#78ManganiEen porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet.
#212Benen geraamte onder glazen stolp.
A bone skeleton under a glass dome.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#50Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten me een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 8,60 gEstimate: € 480 / 550 -
#269F.C. Duval“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#360Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.
Three different silver brooches each set with a cameo.No longer availableDim. 30,70 gEstimate: € 80 / 120 -
#351Jema, HollandEen zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.
A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
'Sonnets luxurieux de L'Arétin', a lot of 18 erotic engravings. Show traces of moisture.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#483Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.
A cold patinated bronze camel in the spirit of Viennese bronzes.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 400 / 500 -
#448Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
Bronze seated Buddha. Thailand.No longer availableDim. H.22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#215Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#580Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en pink tourmaline met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A pair of 18 K white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and pink tourmaline totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 550 / 650