#439Dorothéa Tanning‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.
"The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.No longer availableDim. 26 x 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#677Een oude vilten buishoed in zijn originele doos, Chr. Händel, Bayreuth.
#665Een schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor binnen een powder blue rand. Hoge zool.
#567Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
#431Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.No longer availableDim. h 30 x Ø 11 cmEstimate: € 100 / 150 -
#299‘Vaartuigen op woelige zee’, waterverf op papier, onleesbaar gesigneerd.
"Vessels on a stormy sea," watercolor on paper, signature illegible.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
An old brass land surveying instrument, circa 1900, in its original wooden carrying case.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Belgische vluchtelingen’, een lithografie van Alfred Ost, gedateerd 1.5.XVII.
#435Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
“Stabilité 1964”. A paper poster, printed in Italy by Ed. Acte III, 1991.No longer availableDim. 90 x 100cmEstimate: € 80 / 120