#104Karel Jan Van den Heuvel‘Dorpszicht met hooischoven’, olieverf op doek, linksonder gesigneerd.
#571Een paar bronzen kandelaars met morianen.
Pair of bronze candlestick carried by mores.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#404Emiel Deca“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Clown". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#649‘Aan de kade’, waterverf op papier, getekend Em. Fryns.
#360Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.
Three different silver brooches each set with a cameo.No longer availableDim. 30,70 gEstimate: € 80 / 120 -
#699Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#21Een porseleinen milieu de table in de vorm van een schaal op voet met daarop een beeldje van de jonge Napoleon Bonaparte. Onderaan een merkteken en een nummer. Kleine schilferschade aan Napoleon’s jas.
A porcelain centerpiece in the shape of a footed bowl with a figurine of young Napoleon Bonaparte on top. It has a mark and number on the bottom. Small chips on Napoleon's jacket.No longer availableDim. h 35 x l 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147Een paar marmeren cassolettes van geaderd marmer met bronzen guirlandes.
A pair of marble cassolettes with veined marble and bronze garlands.No longer availableDim. h 41 x Ø 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#516Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
An Obiti Feraghan carpet with the classical Herati pattern, double-knotted.No longer availableDim. 410 x 301 cmEstimate: € 300 / 400