#395Stenen beeld van personage met een krokodil en een luipaard. Mintadi, Congo.
Stone sculpture of a character with a crocodile and a leopard. Mintadi, Congo.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#610Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
#321Ed. Henri Bertels“La Belgique et la Guerre”. Een vierdelige boekenreeks, gedateerd 1920-1923, Bruxelles.
"La Belgique et la Guerre" - A four-part book series, dated 1920-1923, Brussels.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#401Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#130Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 700 / 800 -
#555Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#72Een met emaille en zilverwerk beklede icoon. Russisch vermoedelijk 19e eeuw.
An icon covered with enamel and silverwork. Russian, possibly from the 19th century.No longer availableDim. 32 x 27cmEstimate: € 120 / 180 -
#491Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
"Polder Landscape". A painting, oil on canvas. Monogram at the bottom. Minor paint damage.No longer availableDim. 43 x 59cmEstimate: € 100 / 120