Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tijger van koudgepatineerd brons op marmeren voet.
Een tijger van koudgepatineerd brons op marmeren voet.
Een tijger van koudgepatineerd brons op marmeren voet.

Een luipaard van koudgepatineerd brons op marmeren voet.

A cold patinated bronze leopard on a marble base.
Dim. H. 8 x 13 cm
SKU: 3001240245.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #672

    ‘Gestrande schepen bij laag water’, olieverf op doek in vergulde kader, afgeschilferde verf, draagt handtekening.

    "Stranded ships at low tide", oil on canvas in a gilded frame, chipped paint, bears signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #541

    Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.

    Chinese porcelain plate with a blue and white decor of dragons.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #593

    Een natuurstenen beeld van een echtpaar.

    A husband and wife. Sculpted natural stone.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #439
    Dorothéa Tanning

    ‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.

    "The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 26 x 17.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #360

    Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.

    Three different silver brooches each set with a cameo.
    No longer available
    Dim. 30,70 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #100

    Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.

    A 14K yellow gold Flemish cross set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #262
    Valerius De Saedeleer Armand Apol

    “Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.

    "Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.
    No longer available
    Dim. 54 x 61cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #455

    Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.

    A bronze bracelet with engraved lines in the decoration. Presumably Ancient Roman.
    No longer available
    Dim. 9cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #30

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.

    An 18K yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,55 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #399

    “De Klappeien.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd MC. Gedateerd 1962.

    "The Pepper Pots." Oil on canvas. Monogrammed MC. Dated 1962.
    No longer available
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More