#622Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.
A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.No longer availableDim. 65cmEstimate: € 120 / 180 -
#426Een vintage bar-cart, ca 1980, in chroom, messing en glas.
#575GründigGrundig Konzertschrank 7063/56. Een vintage radio -en platenspeler meubel, in werkende staat. Lichte schade bovenblad. Bijgevoegd 40-tal bakelieten 75-toeren platen, waaronder OLV toren - La Esterella.
#58Een retro tafellamp met metalen voet en Tiffany stijl glas in lood kap.
A retro table lamp with a metal base and a Tiffany-style stained glass shade.No longer availableDim. 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#373Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.
A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
#565Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
#361Een oude scheepslamp in koper en rood glas, in oorspronkelijke staat.
An old ship lamp in copper and red glass, in its original condition.No longer availableDim. 30 x 22 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#612Een luchtertje van koper en kristal met 6 lichtpunten.
#528Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.
#668Een lampje in gebrand glas met een danseres in art-deco stijl.
A lamp in stained glass with an art deco-style dancer.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#316Een 3-delig Engels houten nest of tables met glazen bovenblad en lederen bekleding met vergulde details.
A 3-piece English wooden nest of tables with glass top and leather upholstery with gilded details.No longer availableDim. 54 x 41 x 54cmEstimate: € 60 / 90 -
#585Een Art Nouveau luchter met glaspasta coupe en 1 lichtpunt.
#131The BalvenieScotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.
Scotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.No longer availableEstimate: € 200 / 300
#533Een bronzen beeld van twee panters.
#31Een metalen beeld van een smid aan het aambeeld.
#455Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.
#646Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.
#648Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
#52Teran (?)“Graanveld bij onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Wheatfield during thunderstorm." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#119Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Stadssteeg.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"City alley." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 53 x 33,5 cmEstimate: € 160 / 220 -
#74Een lot van 10 miniatuurtjes, bestaande uit schilderijtjes olieverf op paneel, waaronder 1 gesigneerd Rik Bourguignon. Een icoontje, medaille, print, litho, etc.
A lot of 10 miniatures, consisting of oil paintings on panel, including 1 signed Rik Bourguignon. An icon, medal, print, lithograph, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150