Other lots in this auction
-
#154
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#452Guillaume Roger
“Moderne compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 18/50 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Composition moderne”. Lithographie. Signée, numérotée 18/50 et datée ‘93 hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 43,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547
Twee groepjes van gesculpteerd Japans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Deux groupes en ivoire sculpté. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18,5 & 19,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#110American Waltham Watch
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge gegraveerd met rozen. Einde XIXe eeuw.
Montre de poche en or jaune 14 K décorée de roses gravées.No longer availableDim. 148,78 g 5,5 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#302Jos De Caluwé
“Winters berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#295
Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.
Horloge de vestibule en acajou en forme de colonne rainuré. Angleterre(?), vers 1880.No longer availableDim. 245 x 60 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#317
Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableDim. 29 x 42 cmEstimate: € 130 / 180 -
#287
Een smalle degen met lederen schede.
Epée et sa gaine en cuir.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#357
Twee rieten vissersmanden met draagriem.
Deux corbeilles de pêcheur en osier, avec ceintures.No longer availableDim. h: 20 en 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148Delvaux
Een zwart lederen handtas ‘crossbody’ met stofzak.
Sac à main Crossbody en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 240 / 300 -
#256
Een hoge mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode haute en acajou ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 120 115 x 55 cmEstimate: € 200 / 300