#704Een verguld houten butlerspiegel.
#420Een met bruin leder beklede armstoel. Slijtage.
Un fauteuil rembourré en cuir marron. Usures.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#511Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#586AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#31Een lot van zeven, grotendeels gevulde Liebig-chromo-albums. We voegen er twee lege albums aan toe.
Collection de chromos Liebig anciens dans leurs albums.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#196Een bleek eikenhouten garderobe in Lodewijk XV-stijl met twee deuren en twee laden. Eind XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes et à deux tiroirs de style Louis XV en chêne clair. Fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. 190 x 143 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#477Een terrine en een schaal van Chinees porselein met meerkleurig en verguld Cantondecor.
Terrine et plateau en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de Canton.No longer availableDim. Ø: 24 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298Twee etuis, waarin twaalf zilveren dessertlepels, twaalf lepels en twaalf vorken.
Deux étuis contenant six cuillères à dessert, douze cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableDim. 1479,15 gEstimate: € 500 / 600 -
Quatre verres à décor taillé représentant Eisenhower, Roosevelt, Churchill et Montgomery.No longer availableEstimate: € 32 / 38 -
#306Een notenhouten dagbed. XIXe eeuw.
#140Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 400 / 500 -
#182Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“In de schaapskooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dans la Bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 350 / 450