#87Schatz
#164Gérard RoosenPeriod: Leueven 1869 - 1935
“Rozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Gerard Roosen”.
#701
Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
#258
“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
"Swinging woman." Image of zamac after Moreau.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 120/200 -
#495Murano
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
#386NF Prestige
Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.
#492H. Uyttersprot
“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#137
Een paar Franse faience borden.
#323
A lot of 14 books related to art(ists), antiques and historical locations.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#513
Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 45/55 -
#160
#395
Een vintage aardewerken vaas. West Germany, onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase. West Germany, marked on the bottom.No longer availableDim. 18 x Ø 12 cmEstimate: € 30/40