Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een toilettafeltje op hoge voet met een spiegel onder het klapblad en een lade onderaan. Het blad versierd met parquetterie.

Een werktafeltje op hoge voet met een spiegel onder het klapblad en een lade onderaan. Het blad versierd met parquetterie.

Une table de toilette sur pied haut et avec un miroir sous la tablette rabattable, tiroir en dessous. La tablette est décorée de marqueterie.
Dim. 85 x 64 x 38 cm
SKU: 1004180418.
Category: Meubel.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #418
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #826

    Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.

    Suite de cinq chaises rustiques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #605

    Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).

    Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).
    No longer available
    Dim. H 210 x B 65 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #622
    Vincent Sheppard

    Een reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.

    Suite de quatre chaises en osier de la série “Lloyd Loom collection”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.

    Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #608

    Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #612

    Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.

    Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #596

    Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #626

    Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.

    Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #195

    Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.

    Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 169 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #614

    Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.

    Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #175

    Een serie van zes sobere eikenhouten stoelen.

    Une série de six chaises en chêne, sobre”.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #616

    Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.

    Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 165 & 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #609

    Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #623

    Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.

    Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 104 x 97 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #606

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #599

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #185

    Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.

    Une garde-robe à deux portes en noyer, style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 205 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #595

    Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.

    Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 153 x 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #223

    Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.

    Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 130 x 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #615

    Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.

    Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 148 x 100 x 46 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #602

    Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.

    Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 192 x 111 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #588

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #581

    Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.

    Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 160 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #235

    Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.

    Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #772
    Ludo Laagland
    Period: 1923 - 2006

    “Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Leo Van Droogenbroeck

    “Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.

    ”Ville du Sud”. Huile sur panneau. Signé. Inscription à l’arrière: “les toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951””.
    No longer available
    Dim. 61 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #346
    Naïn

    Een klein Perzisch karpetje van wol en zijde. Handgeknoopt.

    Une petite carpette de Perse en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 120 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #705

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #730

    Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #342
    Jakob Smits

    “Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.

    ”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    “Jonge vrouw bij een bron”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren voetstuk. Naar een werk van Moreau.

    ”Jeune femme prés de la source”. Une statue en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #273

    Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).

    Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).
    No longer available
    Dim. L. 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #545
    Swarovski

    Een lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een zeilboot, een schommelpaard, een race-auto en een vliegtuig.

    Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un voilier, un cheval à balançoire, une voiture de course et un avion.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 10 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #717

    Twee bustes van ivoor. Congo, eerste helft XXste eeuw.

    Deux bustes en ivoire sculpté. Congo, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #773

    Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.

    Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #180

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 33,14 g
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More