#228Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in een stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#474Vier gebeeldhouwde eikenhouten panelen met vogeldecor en een wildeman. Inscripties: “Willekom in ons huis, 1636 en FST”. XIXde eeuw.
Four carved oak panels with bird decoration and a wild man. Inscriptions: "Welcome to our house, 1636 and FST". 19th century.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#122Julien CélosPeriod: 1884-1953“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Snowscape". Oil painting on panel. Signed.No longer availableDim. 43 x 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#153“Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.
"Roman centurion". A bronze sculpture inspired by a work by A. Carrier.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#438PreijsEen bronzen beeldje van een meisje. Op lichtgroene sokkel.
"The Fishing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and with a label. Small repair present.No longer availableDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#166Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
#281ValEen kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.
A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Een 18 kt witgouden ketting met hanger met centrale briljant van 0,56 ct H VS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,64 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant featuring a central brilliant cut diamond of 0.56 ct H VS2 and additional diamonds with a total weight of 0.64 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#398HergéVier albums van Tintin. L’ile noir, Le lotus bleu, Le secret de la licorne en Au pays de l’or noir.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with flowers". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 35 / 45