#363Een gevarieerd religieus lot bestaande uit 2 glazen stolpen met Maria en Jezus, een gipen Madonna op houten sokkel en een biscuit grafplaatje van Jezus met kleine schade achteraan.
A diverse religious lot consisting of 2 glass domes with Mary and Jesus, a plaster Madonna on a wooden pedestal, and a biscuit grave plaque of Jesus with minor damage at the back.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Gevelzicht’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Facade View', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Franz Genesen“Bospad in de herfst bij een vijver.” Olieverf op doel. Gesigneerd.
"Forest path in autumn by a pond." Oil painting on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een 18 kt witgouden ketting.
An 18 kt white gold necklace.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#629Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midden XXste eeuw.
An oak mirror with cut glass, mid-century.No longer availableDim. 79 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#572Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#93Delvaux“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#282Een lot van een portret schilderij op paneel en een gipsen beeldje. Naar Jean Gabriel Domergue.
A lot consisting of a portrait painting on panel and a plaster figurine. After Jean Gabriel Domergue.No longer availableDim. 39 x 29 & h 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
A lot of 2 Chinese woodcuts with various characters in the scenery. Double seal with text.No longer availableDim. 32,5 x 35,5cmEstimate: € 100 / 200