#266Een donker houten halkastje met 1 deur en bovenaan 1 uitschuifbaar blad.
A dark wooden hallway cabinet with 1 door and 1 extendable top shelf.No longer availableDim. 78 x 38 x 70cmEstimate: € 60 / 80 -
#580Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van 1,16 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald weighing 1.16 ct and diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 7,90 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#138Delvaux“Deux de Delvaux”. Een zwart lederen heuptasje.
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,74 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#411Een lot van 7 blauw-witte Chinese kommen en schaaltjes waarvan 1 schaaltje met een haarlijnscheurtje.
A lot of 7 blue and white Chinese bowls and dishes, including 1 dish with a hairline crack.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
#697Een lot van 6 porseleinen Mickey- en Minnie Mouse popjes, ca. 1930.
#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200