#484“Aquatisch tafereel”. Een eikenhouten gesculpteerd paneel met vissen en schildpas in het reliëf.
"Aquatic scene." An oak carved panel featuring fish and turtles in relief.No longer availableDim. 80 x 54cmEstimate: € 120 / 180 -
#105Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#164Pieter Gorus“Lokeren”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
#474Vier gebeeldhouwde eikenhouten panelen met vogeldecor en een wildeman. Inscripties: “Willekom in ons huis, 1636 en FST”. XIXde eeuw.
Four carved oak panels with bird decoration and a wild man. Inscriptions: "Welcome to our house, 1636 and FST". 19th century.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#427Mattieu“Steampunk Pestmeester”. Een brons gesculpteerde buste van een futuristische pest dokter op marmeren voet. Achteraan gesigneerd.
"Steampunk Plague Doctor". A bronze sculpted bust of a futuristic plague doctor on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 14 x 12cmEstimate: € 120 / 180 -
#469Utagawa KuniyoshiPeriod: 1798 - 1861“Japans figuur”. Een Japanse houtsnede op papier. Afkomstig uit Waseda University Theatre Museum - Tokyo Metro Library, 1847. Diverse signaturen; Ichiyusai Kuniyoshi met Yoshi kiri zegel. Muramatsu Yoshimura zegel (1847-50). Lichte sporen van verweer.
"Japanese figure". A Japanese woodcut on paper. Originates from the Waseda University Theatre Museum - Tokyo Metro Library, 1847. Various signatures; Ichiyusai Kuniyoshi with Yoshi kiri seal. Muramatsu Yoshimura seal (1847-50). Light signs of weathering.No longer availableDim. 37 x 24,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#620Een 18 kt wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white and yellow gold necklace set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 21,67 gEstimate: € 650 / 750 -
#653Een lot van 7 Chinees meerkleurig porseleinen sierborden. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 Chinese multicolored porcelain decorative plates. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 60 / 90 -
A wrought iron lamp base, decorated with multiple roses. Signed and dated 2019.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 80 / 120