#454Hokusai Mangwa“Hokusai Mangwa”. Een lot van 3 Japanse houtsnedes op papier. Uit serie Hokusai Mangwa volume 11, gedateerd 1834.
#292Schuermans‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek, gesigneerd Schuermans.
#195Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, ca. 1920.
A Val Saint Lambert vase, petrol blue and colorless crystal, ca. 1920.No longer availableDim. h 32 x Ø 14 cm 2,3kgEstimate: € 400 / 600 -
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#388Een paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor beschilderd.
A pair of Imari porcelain decorative plates painted with floral motifs.No longer availableDim. Ø30cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Georges CarettePeriod: 1900“Hot air Stirling Engine”, door Georges Carette. Een Engels tinnen stoomapparaat op ethanol. Medio 1900.
#202Luc Goossens“Stilleven met vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#243“Stielers Hand Atlas”. “Gotha: Justus Perthes”. Een atlas met 100 gravure kaarten en 162 nevenkaart. Duitse uitgave, compleet, 1905.
#35Een groot biscuit wijwatervat, gedecoreerd met twee cherubijnen. Vroeg 20ste eeuw.
A large biscuit holy water font, decorated with two cherubs. Early 20th century.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Een lot van 2 vergulde kaders met een geweven tafereel uit 1001 nacht.
A lot of 2 gilded frames with a woven scene from 1001 nights.No longer availableDim. h 93 x b 62 cmEstimate: € 120 / 180