#270Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1 ct.
#57Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een verguld spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl, een kleine wandconsole, een wapenschild, en vier ornamenten.
#409Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
A round butler mirror with a wooden gilt frame.No longer availableDim. Ø81cmEstimate: € 120 / 180 -
#277Een lot zilver bestek en diverse, bijgevoegd 2 messing belletjes.
A lot of silver cutlery and various items, including 2 brass bells, still to be inspected.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#405Een vintage salontafel met tegelblad waarop een abstracte voorstelling.
#326Een kaptafeltje met opklapspiegeltje en 2 openklapbare vakken.
#274Alexander Tielens“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#24lot bestaande uit 4 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelandszichten . Eén glas van de kader gebroken.
#465Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#19Jaak Gorus‘Oosterweel’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat.
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
A square solid oak coffee table.No longer availableDim. 40 x 100 x 100Estimate: € 25 / 50