#378Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
A porcelain applique with an angel and flowers, the arms are removable.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#91Een Edwardiaanse gezwart houten graphoscope met gegraveerde details. Openklapbaar, met bijhoredende etsen.
#89Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
#57Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een verguld spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl, een kleine wandconsole, een wapenschild, en vier ornamenten.
#473Een opgezette krab met onderaan een zeester op houten standaard.
A taxidermy crab with a starfish at the bottom on a wooden stand.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 125 / 175 -
#395Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Jean-Michel Basquiat Editions”, een zeldzame catalogus prospectus naar een portfolio van 4 zeefdrukken door Jean-Michel Basquiat, postuum geprint door Brand X Editions in New York, 2001, door DeSanctis Carr Fine Art. En “Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967”, Bébert editions Rotterdam.
A lot of 2 art books, consisting of "Jean-Michel Basquiat Editions," a rare catalog prospectus for a portfolio of 4 silk prints by Jean-Michel Basquiat, posthumously printed by Brand X Editions in New York, 2001, by DeSanctis Carr Fine Art. And "Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967," Bébert editions Rotterdam.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#297Een Vlaams aardewerken vaas met vlinder in het decor.
A Flemish earthenware vase with butterfly in the decor.No longer availableDim. 43 x Ø22cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius.
A violin with case for restoration, inside which it bears a label indicating Antonio Stradivarius.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Jaak Gorus‘Bosrand’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat .
"Forest edge" - an etching by Jaak Gorus, signed outside the plate.No longer availableDim. h 13 x b 9 cmEstimate: € 60 / 80