#268Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰
#323Een gevarieerd lot van 9 oude borden met diverse voorstellingen, Maastricht, Jemappes en Nimy.
A varied lot of 9 antique plates with various designs, Maastricht, Jemappes and Nimy.No longer availableDim. Ø 24.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#99Franklin Mint‘Roman De La Rose’ een gobelin wandkleed door Anne Aknin voor Franklin Mint.
"Roman De La Rose" a tapestry wall hanging by Anne Aknin for Franklin Mint.No longer availableDim. h 117 x b 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#9Een klein schilderijtje, olie op paneel, van een oude man met grijze baard. Getekend L. Onzea.
A small painting, oil on panel, of an old man with a gray beard. Signed L. Onzea.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
"The Fishing". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and with a label. Small repair present.No longer availableDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#452Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden 19de eeuw. Met Micca Dust.
#172A. Schmidt“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
#418Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#414“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Ongesigneerd. Gaatje in het doek.
"Geometric abstract". A painting, oil on canvas. Unsigned. Small hole in the canvas.No longer availableDim. 61 x 81cmEstimate: € 200 / 300