#461Een grote keramische wandsculptuur van Perignem/Amphora in abstracte vormgeving.
A large ceramic wall sculpture by Perignem/Amphora in abstract design.No longer availableDim. 35 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238Een aardewerken kaststel bestaande uit 5 vazen, 19e eeuws, blijkbaar Samson Paris naar Delfts voorbeeld. Onderaan met een apocrief merk van Van Duyn en een S.
#166Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
#93Delvaux“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#7UrartEen zwart marmeren kandelaar in de vorm van een Ionische zuil met zilveren ornamenten. Onderaan gemerkt Urart 925.
#545Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
#113DelvauxEen zwart lederen centuur met certificaat en stofzak.
#133WiskemannEen bestekkoffertje met een 87-delig verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen.
A cutlery case with an 87-piece silver-plated Wiskemann cutlery set for 12 people.No longer availableDim. 11 x 48 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#217Een Boheems kristallen vaas met vergulde putto en vergulde details aan de voet. Met bijpassend kistje.
A Bohemian crystal vase with gilded putti figurine and base. With accompanying box.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 100 / 120 -
#393Een Afrikaanse houten handboog met diverse pijlen en pijlpunten. Regio voormalig Ruanda-Urundi.
#44Bernard Dufour‘Harbour scene’, olieverf en inkt op schilderspaneel, gesigneerd Bernard Dufour.
"Harbor scene", oil and ink on canvas panel, signed Bernard Dufour.No longer availableDim. h 38 x b 45 cmEstimate: € 80 / 120