#12Een houten tafelschermpje met vier oranje ruitjes met handgeschilderde bloemendecors.
A wooden table screen with four orange panels featuring hand-painted floral decorations.No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 120 / 180 -
#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#171“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
#253SèvresEen set van 2 handbeschilderde borden met een beeltenis van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette door Sèvres.
A set of 2 hand-painted plates depicting Louis XVI and Marie Antoinette by Sèvres.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Constant Leemans“Achterpoortje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Backdoor." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 160 / 240 -
#541Een ronde hanglantaarn, Louis XVI stijl, met koperen ornamenten en kristallen hangers.
#238Een aardewerken kaststel bestaande uit 5 vazen, 19e eeuws, blijkbaar Samson Paris naar Delfts voorbeeld. Onderaan met een apocrief merk van Van Duyn en een S.
#651Een ongeopende doos suiker uit Tienen. ‘Dubbel geraffineerd’. Jaren ‘40. We voegen er een ongeopende ‘Sunlight’ zeep (met waarborg van 200.000 frank!) uit dezelfde periode.
An unopened box of sugar from Tienen. "Double refined". 1940s. We are also including an unopened "Sunlight" soap (with a guarantee of 200,000 francs!) from the same period.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#633StaffordshireEen paar porseleinen Staffordshire hondjes.
A pair of porcelain Staffordshire dogs.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 60 / 80