#51Een art-deco fumé persglazen vaas met een decor van onderwaterfauna en flora.
An Art Deco smoked glass vase with an underwater fauna and flora decoration.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#377Een lot van 2 cloisonné vaasjes met floraal decor en een schaaltje.
A lot of 2 cloisonné vases with floral decoration and a small bowl.No longer availableDim. Ø: 18 cmH: 6-23 cmEstimate: € 60 / 90 -
#276Een donker houten halkastje met 1 deur en 1 lade.
A dark wooden hallway cabinet with 1 door and 1 drawer.No longer availableDim. 92 x 74 x 42cmEstimate: € 75 / 125 -
#115Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.No longer availableDim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kgEstimate: € 400 / 600 -
#468“Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
#680Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#633StaffordshireEen paar porseleinen Staffordshire hondjes.
A pair of porcelain Staffordshire dogs.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 60 / 80