#477“Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.
#5WiskemannEen set van 2 zwaar verzilverde bonbonnières op bijbehorende schaaltjes. Beide gemerkt Wiskemann.
A set of 2 heavily silver-plated candy jars on matching plates. Both marked Wiskemann.No longer availableDim. 9 x 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#249Fons Meylemans“Stilleven met brood, appel en prei”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fons Meylemans.
"Still life with bread, apple, and leek." Oil on canvas. Signed Fons Meylemans.No longer availableDim. h 80 x b 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243“Stielers Hand Atlas”. “Gotha: Justus Perthes”. Een atlas met 100 gravure kaarten en 162 nevenkaart. Duitse uitgave, compleet, 1905.
#632Een schilderij, gemengde techniek op board. Naar het werk “Circusruiters” door Marc Chagall.
A painting, mixed media on board. Inspired by the work "Circus Riders" by Marc Chagall.No longer availableDim. 82 x 59cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Stokke, NorwayEen beukenhouten meegroeistoel, model tripp-trapp van Stokke.
A beech wood adjustable chair, model Tripp Trapp by Stokke.No longer availableDim. h 77 x b 45.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#317Een lot van drie aspergeschalen van polychroom aardewerk. Waaronder één gemerkt Sarreguemines.
A lot of three polychrome earthenware asparagus dishes. Including one marked Sarreguemines.No longer availableDim. 36 x 18, 34 x 26, 26 x 14 cmEstimate: € 40 / 80 -
#331Een koperen kompas met het waterpasje opnieuw vast te solderen, hierbij toegevoegd een set copy-antieke bronzen concentrische gewichten.
A copper compass with the bubble level re-soldered, accompanied by a set of replica antique bronze concentric weights.No longer availableDim. h 9 x Ø 8 cmEstimate: € 25 / 50