#71Jan CockxPeriod: °1930Een groen keramisch vaasje met kleine schilferschade aan de voet, onderaan getekend Jan Cockx.
A green ceramic vase with small chips at the base, signed Jan Cockx at the bottom.No longer availableDim. h 23.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#368ImariEen paar Imari porseleinen vazen met floraal decor beschilderd. 1 met barst onderaan.
A pair of Imari porcelain vases painted with floral decoration. One with a crack at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø14cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#15Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#238Een aardewerken kaststel bestaande uit 5 vazen, 19e eeuws, blijkbaar Samson Paris naar Delfts voorbeeld. Onderaan met een apocrief merk van Van Duyn en een S.
#686Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#54Deckers (?)“Zeezicht met stoomboot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Marine view with steamboat." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 30 cmEstimate: € 80 / 120