#251Een groot bord in Chinees blauw-wit met het decor van een boom en bloesems. Schilferschade aan de boord.
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#655Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#658EmpainEen aardewerken slakom, gedateerd ‘97 met een abstract gezicht op de bodem. Gemerkt en genummerd.
#84Een lot van 2 vergulde kaders met een geweven tafereel uit 1001 nacht.
#394“Sweet Love”. Een beeldje, materie onbekend, van een zittende Putti. Verso getiteld en genummerd 1/8.
#418Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#135Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.
A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.No longer availableDim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kgEstimate: € 500 / 700 -
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#46Een Victoriaanse opklapbare ‘cakestand’.
A Victorian folding 'cake stand'.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een 18 kt witgouden ketting.
An 18 kt white gold necklace.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#420Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with a pearl.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 150 / 200