#296Een gerestaureerde houten armstoel met gestoffeerde zitting met floraal decor en armleuning, en met gecanneerde rug.
A restored wooden armchair with upholstered seat featuring floral decoration and armrests, and with a reeded back.No longer availableDim. 99 x 60 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#468“Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
#237DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
#258His Master’s VoiceEen His Master’s Voice grammofoonspeler met enkele bijbehorende platen. Sporen van herstelling, klem niet origineel.
A His Master's Voice gramophone player with some accompanying records. Signs of repair, clamp not original.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Val Saint LambertEen gegoten kristallen roofvogel. ‘Deloitte & Touche - 25. Gemerkt en gesigneerd.
A cast crystal bird of prey. 'Deloitte & Touche - 25'. Marked and signed.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313Een comtoise klok met opschrift ‘Hora Fugit’ met emaillen wijzerplaat en een versiering in Dinanterie.
A comtoise clock with the inscription 'Hora Fugit', featuring an enamel dial and a Dinanterie decoration.No longer availableDim. 38 x 25 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een camée broche in 18 karaats geelgouden frame.
A cameo brooch in an 18-karat yellow gold frame.No longer availableDim. h 5 x b 4 cm 19,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
"Vase Bouc A Raisins" is a set of 2 hand-painted cobalt blue lidded vases with ram's head handles, bearing the Sèvres mark at the bottom. One side is adorned with a profusion of flowers and a butterfly, while the other side features a scene depicting three individuals in a traditional French garden. Dating back to the 19th century.No longer availableDim. h 34,5 cmEstimate: € 2000 / 2500