#377Een lot van 2 cloisonné vaasjes met floraal decor en een schaaltje.
A lot of 2 cloisonné vases with floral decoration and a small bowl.No longer availableDim. Ø: 18 cmH: 6-23 cmEstimate: € 60 / 90 -
#213Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#268Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰
#179Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#41Een paar laat Art Nouveau glazen vazen met geëmailleerd toetsen, florale en vergulde details.
A pair of late Art Nouveau glass vases with enameled touches, floral, and gilded details.No longer availableDim. 30 x Ø10cmEstimate: € 80 / 120 -
#473Een opgezette krab met onderaan een zeester op houten standaard.
A taxidermy crab with a starfish at the bottom on a wooden stand.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 125 / 175 -
#689Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#543Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
A tall floor lamp with a blue glass pasta shade.No longer availableDim. h 205, Ø 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#521Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#9Een klein schilderijtje, olie op paneel, van een oude man met grijze baard. Getekend L. Onzea.
A small painting, oil on panel, of an old man with a gray beard. Signed L. Onzea.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 60