#121Een oude Duitse sabel gemerkt Alcoso Solingen met ijzeren schede.
An old German saber marked Alcoso Solingen with an iron scabbard.No longer availableDim. l 108 cmEstimate: € 200 / 300 -
#189Leon EngelenPeriod: *1943“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68cmEstimate: € 300 / 500 -
#492Floris Jespers“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
"Composition". Mixed technique on paper. Signed bottom left.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#688Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#674Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
#596Period: 1970Een set in rotan en meerkleurig riet bestaande uit een rek met spiegel, een 2-deurs kastje, een salontafel en 2 armstoelen. Ca. de jaren 70 van de vorige eeuw.
A set in rattan and multi-colored reed consisting of a rack with mirror, a 2-door cabinet, a coffee table, and 2 armchairs. Approximately from the 1970s.No longer availableDim. 184 x 81 x 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#10Twee 18 kt geelgouden hangers met haaientanden.
Two 18 kt yellow gold pendants with shark teeth.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
"Abstract composition." A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 109cmEstimate: € 180 / 220