#110Le MondeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies' watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. 41.25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#270Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1 ct.
#355Een houten telefoontafeltje met 1 lade.
A wooden telephone table with 1 drawer.No longer availableDim. 95 x 25,5 x 35cmEstimate: € 60 / 90 -
#649Jef Vaes“Earthly Bride”. Een schilderij, olieverf op doek op board. Onderaan en verso gesigneerd en gedateerd 1961.
"Earthly Bride". A painting, oil on canvas on board. Signed and dated 1961 at the bottom and on the reverse.No longer availableDim. 22 x 38cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150 -
#678Volkstedt - Rudolstadt‘Kinderen op een wipplank’. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Children on a seesaw." A group made of multi-colored porcelain. Marked.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7UrartEen zwart marmeren kandelaar in de vorm van een Ionische zuil met zilveren ornamenten. Onderaan gemerkt Urart 925.
#661Royal Doulton & Co. Ltd“Christmas Morn”. Een porseleinen tafellamp met porseleinen dame in wijde rok. Onderaan gemerkt, copr 1946. (bijkomende stukken toe te voegen).
#409Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
A round butler mirror with a wooden gilt frame.No longer availableDim. Ø81cmEstimate: € 120 / 180 -
#461Een grote keramische wandsculptuur van Perignem/Amphora in abstracte vormgeving.
A large ceramic wall sculpture by Perignem/Amphora in abstract design.No longer availableDim. 35 x 90 cmEstimate: € 200 / 300