#700Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#292Schuermans‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek, gesigneerd Schuermans.
#11Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#212Emile Durieux“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
#541Een ronde hanglantaarn, Louis XVI stijl, met koperen ornamenten en kristallen hangers.
#272Constant Leemans“Achterpoortje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Backdoor." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 160 / 240 -
#120Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#175Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Danse De Flor. Gesigneerd en genummerd 46/50.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Danse De Flor. Signed and numbered 46/50.No longer availableDim. h 34 x Ø 15 cm 3,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#275DeguéEen art-nouveau luchter in metaal en glaspasta, op de coupe en de 3 blakers gesigneerd Degué.
#43Jul. DillensBronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
Bronze profile with laurel wreath on wooden plaque, bears signature Jul Dillens.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120