Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een toren van jade versierd met drakenkoppen.
Een toren van jade versierd met drakenkoppen.
Een toren van jade versierd met drakenkoppen.
Een toren van jade versierd met drakenkoppen.
Een toren van jade versierd met drakenkoppen.

Een toren van jade versierd met drakenkoppen.

Une tour de jade ornée de têtes de dragon.
Dim. h: 87 cm
SKU: 2604220503.
Categories: Aziatisch, Beeld.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #503
Estimate: € 1600 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #155
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Zittende slavenmeisje met ontblote borsten”. Een meerkleurig gepatineerde zamak groep. Postume geut door Jean Blot. Gesigneerd.

    "Fille esclave assise à la poitrine nue". Un groupe en zamak patiné multicolore. Fonte posthume de Jean Blot. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #564

    Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.

    Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #165

    “La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.

    "La bonne recette". Statue en bronze à patine brune d'après l'oeuvre d'Emile Carlier.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #533

    “Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.

    Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #478

    “Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.

    « Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.
    No longer available
    Dim. 35x130x70 cm
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #125

    “Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.

    "Poisson". Une sculpture en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #531

    Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.

    Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #26
    Universal statuary corporation, Chicago.

    Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.

    Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 40 + 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    “Vogeltje”. Een beeld van blauwe hardsteen.

    "Petit oiseau". Une sculpture en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #5
    Goebel

    “Mutters Liebste”. Een meerkleurig biscuit beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Genummerd 112.

    "Mutters Liebste". Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #15
    Lumedart

    “Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.

    "Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #497

    Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    Une œuvre d'art en bronze. Signée et datée '60.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #182

    “Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.

    "Eve". Une statuette en bronze. Daté de 1985.
    No longer available
    Dim. h: 147 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #223

    “Dansend naakt”. Een art deco beeldje van brons.

    "Danseuse nue". Une statue en bronze art déco.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 140 / 150
  • #201

    “Jongen met pet”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Naar een ontwerp van J. Cardona.

    "Garçon avec un chapeau". Une statue en bronze sur un socle en marbre. D'après un dessin de J. Cardona.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #523

    “Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.

    Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #687

    Een paar zittende hondjes van crackleware.

    Une paire de chiens assis en faïence craquelés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519

    “Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).

    Saint Pierre. Une statue de pierre. Vers 1700(?).
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #498

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #483

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #375

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

    Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #538

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #445

    Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.

    Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm Ø: 43 cm
    Estimate: € 220 / 240

Other lots in this auction

  • #157
    Dominique Alonzo

    “Muzikante in een winterse bui”. Polychroom bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    « Musicienne en temps hivernal ». Statue en bronze polychrome sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #216

    Een wandconsole met drie laden met messingen trekkers.

    Une console murale à trois tiroirs avec tirettes en laiton.
    No longer available
    Dim. 75 x 180 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #187
    Val Saint-Lambert

    Een grote ovale vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en met label.

    Un grand vase ovale en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et étiqueté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #192

    Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau avec cadre en bois doré et avec couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #289
    Leonard

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Vernisschade in de linker onderhoek.

    "Intérieur". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Vernis endommagé dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #588

    Een design vaas van geglazuurd aardewerk.

    Un vase design en faïence émaillée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #18

    Een gietijzeren voetstoof met schakelmotief. XIXde eeuw.

    Un repose-pieds en fonte avec un motif de chaînons. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 10 x 26 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #514

    Een opgezette roofvogel.

    Un oiseau de proie empaillé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354
    Goebel, Germany

    Een achtdelig kerstkoor van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Un chœur de Noël en huit parties de faïence blanche monochrome conçu par M.I. Hummel. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm - 8 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419

    Rode Murano glaspasta vaas met gouden inclusies.

    Vase en pâte de verre de Murano rouge à inclusions d'or.
    No longer available
    Dim. h. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.

    Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.
    No longer available
    Dim. 67 cm x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #265
    Maria Innocentia Hummel

    “Clown & Frühlingsidyll”. Twee aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Eén genummerd Hum 203/D.

    "Clown & Fruhlingsidylle". Deux figurines habillées en porcelaine marquées et éditées par Goebel Porzellanfabrik. L'un numéroté Hum 203/D.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More