Similar lots by type
-
#231Longchamp
Een handtas en een pochette van oranje leder. Met stofzak en in originele doos.
Un sac à main et une pochette en cuir orange. Avec sac anti-poussière et boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#241Delvaux, Bruxelles
Een handtas van bruin leder. Met stofzak.
Un sac à main en cuir brun. Avec sac à poussières.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#261
Een lot van drie vintage handtassen. Slijtage.
Un lot de trois sacs à main vintage. Usures.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#277Delvaux
Een lederen pochette model “le Deux”. Met stofzak en doos.
Une pochette en cuir, modèle “le Deux”. Avec sac à poussières et boite.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#89
Een waaier van zwartgelakt hout en zwarte kant met een handgeschilderde afbeelding Amor en Psyche. Achter glas.
Eventail en bois laqué noir et dentelle noire décorée d’un Amour et d’une Psyché peints à la main. Sous verre.No longer availableDim. 74 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#208Louis Vuitton
Een vintage beautycase.
Un beautycase vintage.No longer availableDim. 23 x 21 x 32 cmEstimate: € 350/400
Other lots in this auction
-
#398Bacarat
Een siervaas op voet van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase décoratif sur pied en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#470
Een eikenhouten rustbank in Lodewijk XV-stijl met bekleding van groen fluweel.
Un divan style Louis XV, revêtement en velours vert.No longer availableDim. 185 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180/240 -
#466
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#130
Een 18 karaat wit en geel gouden ring bezet met een diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7,81 gEstimate: € 600/800 -
#275
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct différentes.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 230/280 -
#24
“Portret van een adelijke vrouw” & “Portret van Anna Hillmayer naar Stieler”. Twee miniaturen Beide gesigneerd. Het tweede in ivoren kadertje.
”Portrait d’une femme de noblesse” & “ Portait de Anna Hillmayer d’après Stieler”. Deux miniatures. Signées. Deuxième avec un encadrement en ivoire.No longer availableDim. 7 x 5 & 5 x 4 cmEstimate: € 100/120 -
#417Val St. Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50/60 -
#159Adrienne Sotteau
“Koppel in een herberg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Gand, 53’.
”Couple dans une auberge”. Huile sur toile. Signée et datée :’Gand, 53’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 260/340 -
#499Shoichi HasegawaPeriod: °1929
“Transposition”. Een ets met aquatint”. Gesigneerd en genummerd 43/99 buiten de plaat.
”Transposition”. Une eau-forte aquatinte. Signée et numérotée 43/99 hors planche.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 120/160 -
#427
Een lot van vier verschillende houten doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#567
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Versierd met twee draken in reliëf. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor de deux dragons en relief. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120/200