#169
Een hoge spiegel in verguld houten lijst.
#532
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#522
Een ronde spiegel met een kuif versierd met bloemen.
#299
Een smeedijzeren wandspiegel.
Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel.
#164
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø 97 cmEstimate: € 220 / 240
#90
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden bolletjes en slot van twee kleuren goud.
#440
#482
“Muziek”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘02.
#42
Twee handgeschilderde miniatuur damesportretten op ivoor in kadertje van ebbenhout en been. Eén paneeltje gebarsten en bij het andere een benen plaatje manco. Gesigneerd.
Deux portraits de femmes miniatures peints à la main sur ivoire dans un cadre en ébène et os. Un panneau est fissuré et l'autre a une plaque en os manquante. Signé.No longer availableDim. 8,5 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533
#317
#68
Een majolica sierkruik met handgeschilderd decor.
#62Van Overbeek
#156
Salle à manger en placage de ronce de noyer à pieds et motifs sculptés, comprenant une table à manger à rallonges avec six chaises et deux fauteuils et un buffet à deux portes à panneaux galbés et un tiroir, flanqué de deux grandes portes à panneaux .No longer availableDim. 120 x 168 x 53 cm en 130 x 100 cmEstimate: € 350 / 500 -
#229J. Wollenhauven
“Korenvelden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#223
#40
Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 150 / 250