#623Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout. Nkisi-Nkonde.
Miroir en bois richement sculpté à décor d’animaux africains.No longer availableDim. 122 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Een Afrikaans masker van gepatineerd hout. Punu, Gabon.
#725Een rechthoekige vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir doré rectangulaire de style baroque.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 260 / 280 -
#639Een spiegel van gesculpteerd hout in de geest van de barok.
#817Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
#733Een houten schaalmodel van een driemaster in een glazen vitrine.
#19Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met meerkleurige bloemetjes in reliëf.
#648Een taboeret van gesculpteerd tropisch hout. Kameroen.
#355Een zilveren zakhorloge 800‰. La reine Bruxelles 1897.
Table ronde en bois sculpté. La tablette reposant sur un pied richement sculpté et flanquée de deux putti. Quatre chaises assorties recouverts de velours beige.No longer availableEstimate: € 240 / 300
#605Grote Chinese propagandistische poster: 86-660, “Children train to become good revolutionary successors”. Omstreeks 1975.
#330VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele dozen.
#245Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,12 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de trèfle à quatre serti de diamants ayant un poids total de ± 2,12 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#124“De schapenhoeder”. Pastel op papier op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Le berger”. Pastel sur papier collé sur toile. Illisiblement signé.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#702“Begijnhofpoort”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd
“Porte de béguinage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#453Een zittende Boeddha van speksteen op een houten voetstuk.
#262Albert De Moen“Hoevezicht te Averbode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Averbode”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#317Een art deco vaas van roestbruin gepatineerd aardewerk.
#236Bakhtiar SamanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#734Jules De CortPeriod: 1918-1999“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 77 cmEstimate: € 150 / 200