#405Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
#415Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Lot de dentelle Chantilly noire e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#435Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
#410Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.
#420Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
#425Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
#520Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
#337Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.
#831Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50 / 80
#430L.T.Een zilveren sigarettendoos in Art Deco stijl. 800‰ zilver.
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
#78Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk met verzilverde monturen. Eén montuur manco. Onderaan gemerkt.
Paire de bougeoirs en faïence polychrome aux montures argentées. Une monture manque. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#403Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
#59Henri Tourdoing (?)“Hoeve aan de vaart”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ferme au bord d’un canal”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 20 / 30 -
#457Een ivoren tand gesculpteerd in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk.
Une défense en Ivoire sculptée représentant un crocodile. Oeuvre africaine.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#440Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300 / 400 -
#356Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200 / 300