Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.

Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.

Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.
Dim. 172 x 96 cm
SKU: 2908170815.
Category: Spiegel.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #815
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #455

    Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.

    Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.

    Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.

    Lot de dentelle Chantilly noire e.a.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #818

    Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.

    Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.
    No longer available
    Dim. 160 x 111 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #811

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.

    Miroir en bois doré de style baroque décoré aux détails en églomisé.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #435

    Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.

    Lot de différents napperons crochetés et un châle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / @60
  • #410

    Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.

    Lot de différents napperons en dentelle aux fuseaux, dentelle au ruban et broderie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #420

    Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.

    Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #425

    Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.

    Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #520

    Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.

    Deux bordures en dentelle machinale noire.
    No longer available
    Dim. 230 x 9 en 520 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #337

    Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.

    Miroir carré en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #831

    Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.

    Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #465

    Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.

    Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #314

    Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.

    Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. 81 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #813

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252

    Een ovale spiegel van verguld hout, bovenaan versierd met een acanthusblad.

    Miroir ovale en bois doré, surmonté d’une feuille d’acanthe.
    No longer available
    Dim. h: 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #323

    Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.

    Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #430
    L.T.

    Een zilveren sigarettendoos in Art Deco stijl. 800‰ zilver.

    Un étui à cigarettes en argent style Art Déco. 800 ‰ argent.
    No longer available
    Dim. 60,39 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #409

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #78

    Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk met verzilverde monturen. Eén montuur manco. Onderaan gemerkt.

    Paire de bougeoirs en faïence polychrome aux montures argentées. Une monture manque. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #403

    Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.

    Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #59
    Henri Tourdoing (?)

    “Hoeve aan de vaart”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Ferme au bord d’un canal”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #29

    “Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.

    “Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #457

    Een ivoren tand gesculpteerd in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk.

    Une défense en Ivoire sculptée représentant un crocodile. Oeuvre africaine.
    No longer available
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #682
    Tony Blickx
    Period: 1926 - 2000

    “Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.

    “L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 55 x 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #491

    Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.

    Grande bonbonnière en cristal de Bohème incoloe avec anse en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #440

    Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.

    Grande bordure en dentelle noire flamande.
    No longer available
    Dim. 190 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #576

    Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #356

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More