#194Roger Van GindertaelPeriod: 1899 - 1988“Paardenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Etable de chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#219“Cleopatra met de slang”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
#458Een zeilbootje van malachiet met ivoren zeilen.
#424Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#76Een eikenhouten armstoel met mooi gesculpteerde versieringen en met gecanneerde zit en rug. Luik, omstreeks 1900.
Un fauteuil en chêne, décorations sculptés, assise et dos cannés. Liège, +- 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#879MeissnerEen vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.
#467A. Mathieux“Balancerend naakt.” Gesculpteerd beeldje in lindenhout op sokkel. Stijl Art Deco.
#909Een staande lamp van koper in barokke stijl.
#554F. Fastré“Wolken en bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nuages et montagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89Garod“Weg langs een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin et fleuve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80