Similar lots by type
-
#612Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#647Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
Une table ronde en noyer. A rafraîchir.No longer availableDim. Ø: 93 cmEstimate: € 30 / 50 -
#624Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#234Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableEstimate: € 420 / 460 -
#206Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.
Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#96Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#908Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#901Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een Chinees buffet met twee deuren en drie laden en versierd met snijwerk op de flanken.
Un buffet chinois à deux portes et trois tiroirs, décorations sculptés sur les côtés.No longer availableDim. b: 217 cmEstimate: € 200 / 300 -
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.No longer availableDim. 180 x 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#628Een verlengbare eettafel en een reeks van zes eikenhouten stoelen met imitatie kalfslederen bekleding.
Une table à rallonges et une série de six chaises, revêtement en imitation cuir de veau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#796Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.
Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 55 / 65 -
#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 35 -
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#266Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode en chêne à quatre tiroirs. +- 1900.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#658Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420 / 460 -
#599Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#306Een art deco wieg van gevernist grenenhout. Met bekleding. Omstreeks 1928.
Un berceau Art Déco en pin vernis. Avec revêtement. +- 1928.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#193Een driedelig klokstel van koper en onyx.
Une garniture de cheminée en cuivre et onyx.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#196Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 650 -
#803Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#498Een paar gelobde borden van Japans porselein met meerkleurige decors van paradijsvogels en bloemen.
Une paire d’assiettes lobée en porcelaine japonaise, décors polychromes de fleurs et oiseaux de paradis.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#854Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#590Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 700 / 800 -
#66Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.
Une petite table en bois de placage de ronces à un tiroir.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 65 / 75 -
#739Aspremont“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468“Jeanne D’Arc.” Bronzen buste. Gesigneerd.
”Jeanne d’Arc”. Un buste en bronze. Signé.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 40 / 60

