Other lots in this auction
-
#613Rosenthal
Een paar bordjes en een paar kopjes met schoteltjes van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Paire d'assiettes et de tasses en porcelaine avec soucoupes à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marquées.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#616
Een rechthoekige eettafel met vier gedraaide poten met vernauwingen.
Une table à manger rectangulaire avec quatre pieds tournés avec des étranglements.No longer availableDim. 78 x 148 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#382
“Abstract in rood met witte stippen.” Gemengde techniek op papier.
"Abstrait en rouge avec des points blancs." Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595
Een paar antieke houten stijgbeugels met smeedijzeren monturen. Spanje, XVIIIe eeuw. Gemonteerd als lamp.
Une paire d'étriers anciens en bois avec des montures en fer forgé. Espagne, XVIIIe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#217
Een gazelle-gewei op muurplaat.
Bois d'une gazelle sur plaque murale.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#71
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#395
Een oud portovat van Feist.
Un vieux tonneau à porto de chez Feist.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303Franklin Porcelain
“The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.
« Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40 / 60 -
#56
Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.
Miroir psyché en acajou à base chantournée. Epoque Victoria.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
"Ferme de Campine". Une gravure. Signée et numérotée 8/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 14x10 cmEstimate: € 35 / 50 -
#480
Een gedeeltje servies van veelkleurig Chinees porselein met Canton versiering. 14 dessertborden, een ovale schotel, een kleine schotel met oortjes, 11 kopjes en 5 schoteltjes, 2 kleinere kopjes en 6 schoteltjes (kleine letsels), een diep bordje, twee vaasjes, waarvan één hersteld. Overwegend XIXde eeuw.
Une partie de service en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. 14 assiettes à dessert, un plat ovale, un petit plat à anses, 11 tasses et 5 sous-tasses, 2 petites tasses et 6 sous-tasses (petits accidents), une assiette creuse, deux vases dont un réparé. Essentiellement XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#539Luce VersluysPeriod: °1912
“Stilleven met porseleinen beeldje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec une figurine en porcelaine”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120 / 200