Other lots in this auction
-
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948
“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#454Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Portaal (Kathedraal Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/50 buiten de plaat.
”Portail (Cathédrale d’Anvers)”. Une eau-forte. Signée et numérotée 6/50 hors planche.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#849louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#217
“Lezende kinderen”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau.
“Enfants lisants”. Groupe en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Moreau.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#591
“Zittende wijze op een tijger”. Een beeld van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une statue en Blanc-de-Chine d’un homme assis sur un tigre.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#634
Twee wijnkruikjes van aardewerk, hout en verzilverd metaal. Waarvan één met een dekselknop in de vorm van een uil. Onderaan gemerkt Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.
Deux pichets à vin en bois et métal argenté. Dont un à fretel en forme de hibou. Marque sous la base Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.No longer availableDim. h: 23 & 29 cmEstimate: € 250 / 350 -
#890
Een diep bord met onderbord van blauw en wit porselein. Onderaan met een Meissenmerk.
Une assiette profonde et sous-plat en porcelaine bleue et blanche. Marque Meissen sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#818
Twee verschillende sabels.
Deux sabres différents.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#161
Matriarchale stamboom van hout en metaal. Een groot vrouwelijk beeld voorzien van negen losse, al dan niet dubbele hoofden. Bamana Bambara (Mali).
Un arbre généalogique matriarcale en bois et métal. Une grande statue féminine à neuf têtes détachées, voir têtes doubles. Bamana Bambara, Mali.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 400 / 600 -
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 25 / 50 -
#426
Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.No longer availableDim. 51 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#513
“De Vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
”Renart le renard”. Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 40