#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#297HöhnerEen oude accordeon met oorspronkelijke koffer.
#8612 bestekhouders van zilver 800 ‰ van 580 g. we voegen er 11 glazen aan toe.
Douze porte-couteaux en argent 800‰ (580 g). Nous ajoutons 11 porte-couteaux en verre.No longer availableDim. 580 gEstimate: € 150 / 200 -
#69Armand JamarPeriod: 1870-1946“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#400Zero HalliburtonEen zilverkleurige aktetas van aluminium.
Malette de couleur argent en aluminium.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 160 / 250 -
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#568Een paar godsbeeldjes van Chinees porselein.
#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#547Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Une petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.