#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#552“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
#759Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989“Koppel met lam” & “Dansers”. Drie werken, gouache op papier. Spaanse school. Allen gesigneerd.
”Couple et agneau” & “Danseurs”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole, toutes signées.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Marten Van der LooPeriod: 1880-1920Twee kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 & 18 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#501Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
#390Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 250 / 350 -
#311Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.
Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.No longer availableDim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#169“Jezus en Maria-Magdalena”. Olieverf op doek. Naar de Italiaanse School van de XVIIde eeuw.
”Jésus et Marie Madeleine”. Huile sur toile. D'après l’école italienne du XVIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 102 cmEstimate: € 400 / 600 -
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableDim. H.68 cmEstimate: € 80 / 120