#655SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#585Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#415KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#782Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#420Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
#775HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#842Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
#615KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#835KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#825Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#625KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#773Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#435Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#797Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#795GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#635Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#455Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#725Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.
#785Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#735Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#425Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#394Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#806Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.
#405Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 30 / 40
#519Jehan FrisonPeriod: 1882-1961“Stilleven met bloemenvaas en theepot”. Aquarel op papier. Gomonogrammeerd.
#663Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor met naakten in een bordeel. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique aux nus dans un bordel. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120 / 200 -
#115Een paar 18 karaats wit gouden art deco oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,66 gEstimate: € 800 / 1000 -
#45Een paar 22 karaats geel gouden oorbellen bezet met 8 briljantjes.
#428Twee Japanse maskertjes van gelakt hout.
#606Een groot tweeledig buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl. Onderaan twee paneeldeuren, geflankeerd door uitsparingen met zuiltjes, vier laden in de gordel en bovenaan bordenrekjes.
Un grand buffet à deux corps en chêne sculpté style Henri II. Le dessous comporte deux portes panneaux flanquées de colonnes, quatre tiroirs dans la ceinture et des portes assiettes au dessusNo longer availableDim. 180 x 170 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
Une lampe de sanctuaire en bronze à décor de feuilles ajourés et un abat-jour en verre rouge.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 120 / 200