Other lots in this auction
-
#545Een boekenkast op tapse poten met drie legplanken en onderaan twee paneeldeurtjes.
Bibliothèque sur pieds gaines et avec trois étagères. Le bas à deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#328Een paar fracties gepetrifieerd hout.
Une paire de fractions de bois pétrifié.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#501Een paar Chinese bronzen vaasjes, versierd met draken. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en bronze décorés de dragons. Travail chinois, marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#779Capodimonte“De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois laqué vert de style Louis XVI.No longer availableDim. 91 x 63 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#662F. Van Rompaey“Theepot met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Théière et roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254“Scène uit de Kuifje en de Zonnetempel”. Olieverf op paneel.
“Scène de Tintin et le Temple du Soleil”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 122 x 200 cmEstimate: € 120 / 140 -
#415BeaucourtEen verzilverd metalen zakhorloge. In een klein houten kastje, ingelegd met verschillende houtsoorten en parelmoer. Met meerdere sleuteltjes.
Une montre de poche en métal argenté. Dans un petit coffret en bois, incrusté de différents bois et de nacre. Avec plusieurs clés.No longer availableDim. 9 x 7 x 6,5 cm (kastje)Estimate: € 100 / 150 -
#227“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
Lady Justice . Une sculpture en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,08 ct. Et un saphir central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#93“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#336Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.
Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.No longer availableEstimate: € 200 / 300

