#61“Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.
#18Een geelkoperen toeter.
Klaxon en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 25 / 30 -
#623Een brede houten tuinbank.
#587Een met gesneden motieven bewerkte bizonschedel.
Un crâne de bison décoré de motifs sculptés.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#457Een Garudabeeld van gesculpteerd hout.
Une statue de Garuda en bois sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,35gEstimate: € 250 / 350 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#353Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#755Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.
Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#501Een paar Chinese bronzen vaasjes, versierd met draken. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en bronze décorés de dragons. Travail chinois, marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100