#426Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
#468Een lot van drie Indische bronzen godsbeeldjes.
Un lot de trois statues indiennes en bronze représentant des divinités.No longer availableDim. h: 10, 11 & 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#99Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Paardrijders Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cavaliers à Waesmunster . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 90 / 110 -
#170Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,53 ct. Et un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 650 / 750 -
#255Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,63 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 950 / 1100 -
#109G. Draye“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Vue de bruyère . Huile sur panneau. Signé et daté 1904.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382Een bronzen tafelstuk in Retour d’Egyptestijl met bovenaan een geelkoperen schaal.
Milieu de table en bronze de style Retour d’Egypte supportant une coupe en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#327Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.
#273Een oude messing/brons patrijspoort.
#687Een art nouveau vaas van geel koper en tin.
#344Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200