Similar lots by type
-
#540Een paar dagobertstoelen van gesculpteerd eikenhout, versierd met een engelenhoofdje, draken en een schild. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Paire de chaises Dagobert en chêne sculpté décorées d’une tête d’angelots, de dragons et d’un écusson. XIXe siècle. Couverture à remplace.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 250 / 400 -
#196Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden, een gevacheteerd blad en versierd met bronsbeslag.
Bureau en bois de placage de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, tablette en vachette, montures en bronze.No longer availableDim. h: 79 x 161 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#602Een betaaltoogje van gesculpteerd eikenhout, afkomstig uit een bioscoop.
Petit comptoir de cinéma en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#566Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666Een tinkast met twee niveaus in het opzet en twee paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.
Vaisselier à deux étagères, le bas ouvrant à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200 / 300 -
#586Een tweedeursgarderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#500Een sierezel van gesculpteerd hout in barokke inspiratie.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 100 / 120 -
#560Een ronde bilbiotheektafel van gefineerd hout in Georgianstijl met een gevacheteerd blad en vier laden in de gordel.
Table de bibliothèque ronde en bois de placage de style Georgian. Tablette en vachette et quatre tiroirs en ceinture.No longer availableDim. Ø: 112 cmEstimate: € 200 / 240 -
#530Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.
Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.
Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 191 x 118 cmEstimate: € 400 / 600 -
#576Een Chinees meubel van deels verguld en gelakt hout met twee deuren, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Meuble chinois partiellement doré et laqué, ouvrant à deux portes décorées de fleurs et d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. 152 x 90 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#480Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-inspiratie.
Table d’appoint en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#570Een Italiaanse vitrinekast met twee maal twee legplanken langs de gevitreerde deur en onderaan drie paneeldeurtjes.
Vitrine italienne à deux étagères à côté de la porte vitrée. Le bas avec deux petites portes pleines.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 120 / 200 -
#579Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.
Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.No longer availableDim. 29 x 40 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#495Een paar stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Paire de chaises en hêtre plié au vapeur de style Thonet.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#600Een groot bureau in Lodewijk XV-stijl met lederen blad en verguld bronzen beslag in de geest van Boulle.
Grand bureau de style Louis XV à tablette en cuir et aux montures en bronze doré à la manière de Boulle.No longer availableEstimate: € 2000 / 2200 -
#801Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#515Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.
Faldistorium en bois doré aux sabots en laiton d’après un exemple romain.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 700 -
#395Twee oude instrumentenkoffers.
Deux anciens coffres à instruments.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#660Een eikenhouten wandconsole met drie laden.
Console en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626Een garderobekast van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne sculpté à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 192 x 132 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#365Een houten kaptafel met een lade onder een marmeren blad en met tussenverbinding. We voegen er een stoel in Louis-Philippestijl aan toe.
Coiffeuse en bois ouvrant à un tiroir sous la tablette en marbre. Piétement à entretoise. Nous ajoutons une chaise de style Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#455Een plantenstaander van gesculpteerd notenhout, versierd met drie zwanenhalzen.
Piédestal en noyer sculpté décoré de trois cols de cygnes.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#78“Christus aan het kruis”. Een hoogreliëf van wit terracotta. Onleesbaar gesigneerd.
“Le Christ crucifié”. Relief en terre cuite blanche. Illisiblement signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 391 x 307 cmEstimate: € 200 / 240 -
#453Vier borden van meerkleurig Chinees porselein, gedecoreerd met vogels en bloemen in het plat en acht cartouches op de vleugel. Tijdperk Qianlong.
Quatre assiettes en porcelaine de Chine polychrome décorées d’oiseaux et de fleurs dans le creux et à huit cartouches sur l’aile. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#443Chinese kom met gelobde rand en versierd met vrouwenfiguren.
Bol chinois à bord lobé et décoré de femmes.No longer availableDim. H. 9,5 cm, Ø 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.No longer availableDim. 192 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77Een driedelig visbestek van zilver in etui.
Couvert à poisson trois pièces en argent. Dans l’étui.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#557Een lot van drie koralen.
Lot de trois pièces de corail.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#98Een allegorisch bronzen beeld met bruin patina op zwart marmeren voetstuk.
Sculpture allégorique en bronze à patine brune sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#34Drie oude etsen met kastelen en met de tandarts van de koning van Sicilië.
Trois eaux fortes anciennes représentant des châteaux et le dentiste du roi de Sicile.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#291Een zilveren schaaltje met een gedreven decor van engeltjes. Franse keur, XIXe eeuw.
Petit plat en argent à décor repoussé d’angelots. Poinçon français, XIXe siècle.No longer availableDim. 90,46 gEstimate: € 50 / 60 -
#13Meisje met hoed. Aardewerken beeldje, getekend Adia aan de binnenkant.
Fille au chapeau. Statuette en faïence signée Adia à l’intérieur.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 25 / 30 -
#699“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120

