Similar lots by type
-
#669
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#654
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#653
Een uniformvest van de Belgische burgerwacht (?)
Veste d’uniforme de la garde civique belge (?)No longer availableEstimate: € 70/120 -
#659
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#649
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#678
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#741
Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#753
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische artillerie en Militaire Politie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#762
Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.
Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#723
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische medische compagnie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de la compagnie médicale belge.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#642
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#698
Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#733
Twee antieke lederen patroontasjes aan riem met insignes van de Belgische karabiniers. Eén bevestigingsriempje gelost.
Deux gibernes en cuir et leur ceinture aux insignes des carabiniers belges. Une attache détachée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#757
Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#807Delvaux
Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
Portefeuille en cuir brun. Ed. en collaboration avec ASLK-Fortis.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#652
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#647
Een XIXe eeuws uniform van de Belgische Militaire Politie.
Uniforme de la police militaire belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#801Delvaux
Een zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
Pochette en vachette noir. Dans le sac à porter.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#663
Een uniform van het tweede regiment Wielrijders. 1954. Bijgevoegd twee uitgaven ivm met de Karabiniers - Wielrijders en een Nederlandstalige en Franstalige uitgave mbt. de Zwarte Duivels.
Uniforme de deuxième régiment des Cyclistes, 1954. Nous ajoutons deux éditions concernant les carabiniers-cyclistes et une édition en Néerlandais et en Français concernant les Diables Noirs.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#662
Een XIXe eeuwse tschako van een arts van de Belgische burgerwacht.
Shako d’un médecin de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#636
Een uniform met tschako van het derde regiment jagers te voet.
Uniforme avec shako du troisième régiment chasseurs à pied.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#644
Een XIXe eeuwse Belgische kolbak van bont.
Bonnet à poile belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#664
Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#688
Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#117
Een antiek naaisetje met zilver in een houten kistje. Vingerhoedje manco. Eerste helft XIXe eeuw. Geschonken door de toenmalig burgemeester van Ganshoren aan zijn nicht in 1868. (Zie document)
Garniture à coudre ancienne en argent dans un coffret en bois. Dé à coudre manque. Premier moitié du XIXe siècle. Cadeau du maire de Ganshoren à sa nièce en 1868 (voir document).No longer availableDim. 13 x 19 cmEstimate: € 140/150 -
#825
Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#696
Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.
Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#366
Een reeks van vijf eikenhouten stoelen met bijpassende armstoel.
Suite de cinq chaises en chêne et un fauteuil assorti.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#832
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#227
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/250 -
#606
Een XIXe eeuws Belgisch uniform.
Uniforme belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#83
“Sint-Joris en de draak”. Messingen triptiek.
“Saint-Georges et le dragon”. Triptyque en laiton.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#248
Een grote stenen amfora opgebouwd uit steenfragmenten.
Grande amphore en pierre construite de petit fragments.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 100/120 -
#208Delvaux, Bruxelles
Een aktetas in bordeaux leder. Zeer lichte gebruikssporen. In originele doos.
Serviette en cuir bordeaux. Très légères traces d’usage. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 400/500 -
#441
Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
Tambour militaire belge renforcé de laiton. Modèle 1886.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#109Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
Drie paneeltjes met winterse landschappen”. Olieverf op paneel (2 x 12,5 x 11 cm, 1 x 13,5 x 24 cm). Gesigneerd.
Trois petits panneau aux paysages hivernaux. Huile sur panneau. Signés. (2 x 12,5 x 11 cm, 1 x 13,5 x 24 cm).No longer availableEstimate: € 150/200